7 фактів про Варикоз від МЦ “Материнка” (центру унікального щадного лікування методом Терновської Т.О.)

Якщо Ви зайшли на сайт по лікуванню варикозу, швидше за все, Ви маєте певне уявлення про те, що представляє із себе дана хвороба. Ви одразу впізнаєте непривабливого виду вени, які можуть бути на хворих ногах.

Якщо Ви не знаєте багато про варикозне розширення вен, окрім того, що це негативне явище, тоді Ви в потрібному місці. Ми впевнені, що ви дізнаєтеся набагато більше, прочитавши цю публікацію. Розглянемо деякі ключові факти  про варикозне розширення вен. Незалежно від того, чи є у вас варикозне розширення вен, чи ви знаєте когось, хто його  має, чи хочете запобігти його розвитку в подальшому житті, тут є корисна інформація для Вас. До прикладу, в США  кожен п’ятий дорослий страждає від варикозного розширення вен – це проблема, яку не слід ігнорувати! 7 фактів про варикозне розширення вен:

1. Що викликає варикозне розширення вен? Пам’ятаєте, в школі Ви вчили про гравітацію?  Завдяки гравітації вени на ваших ногах повинні працювати інтенсивніше, ніж за її відсутності. Система кровообігу складається з артерій і капілярів, які забирають кров із вашого серця та розносять її по всьому тілу. Завдання  ж вен — відправляти цю кров назад до серця. Це майже як гігантська система переробки. Але оскільки вени на ваших ногах працюють проти сили тяжіння, на них створюється більше навантаження і якщо ці вени пошкоджені або ослаблені будь-яким чином, то кров сповільнено тече назад, скупчується. Це скупчення є причиною тих не дуже гарних варикозних вен. Отже, що може призвести до пошкодження чи ослаблення вен? Ось головні фактори, які становлять ризик варикозного розширення вен: -ожиріння, -вік, -гени, -гормони,- малорухливий спосіб життя.

2. Варикозне розширення вен і павутинні вени – це НЕ одне й те саме! Ні, не всі вени однакові. Варикозне розширення вен часто приймають за павутинні вени, але варто прояснити  різницю. Павутинки мають червоний або фіолетовий колір, зазвичай менші та, як правило, більш плоскі. Варикозні вени мають синій колір, зазвичай більші та випинаються на ногах. Обидва типи вен дуже поширені, але павутинні вени зустрічаються ще частіше. Є різниця і в лікуванні.  Так варикозне розширення вен, через їх більший розмір, часто потребує набагато більш інтенсивного лікування.

3. Варикозне розширення вен виникає не тільки на ногах В першу чергу воно виникає у ногах через силу тяжіння, про яку ми згадали в 1-му пункті. Але Ви також можете побачити варикозне розширення вен на обличчі та шиї або там, де є пошкоджені чи ослаблені вени.

4. Зміна способу життя може допомогти зменшити ризик захворювання вен Хоча більшість людей, які страждають на варикозне розширення вен, можуть дякувати за свої проблеми генетиці, є способи, якими ви можете зменшити свої шанси на розвиток варикозного розширення вен. Ось кілька способів вести здоровий спосіб життя:

–          Підтримуйте здорову вагу

–          Не проводьте занадто багато часу ні сидячи, ні стоячи

–          Не проводьте занадто багато часу на високих підборах

–          Тримайтеся подалі від одягу, який надто тісний на талії та стегнах.

Хоча вищевказане не є 100% гарантією, що вбереже вас від варикозного розширення вен, воно, безперечно, допоможе зменшити ризик, а також зменшить біль і проблеми, які Ви матимете, якщо у вас справді розвинеться варикозне розширення вен.

5. Деякі можуть відчувати біль від варикозного розширення вен, інші – ні Хоча нікому не подобається, як виглядають варикозні вени, деякі люди можуть не відчувати болю. Однак ті, хто страждає від болю, як правило, мають справу з такими симптомами: – втома- набряк- свербіж- горіння- оніміння- неспокійні ноги- ниючі відчуття- важкість Уважно стежте за своїм варикозним розширенням вен і обов’язково зверніться до фахівця, коли ваші вени починають набухати, становляться відчутнішими  або якщо вони починають кровоточити. Варикозне розширення вен – це не те, що варто не лікувати, якщо воно починає ставати проблемою.Ігнорування цих симтомів може призвести до небезпечних тромбів.

6. Рідко буває лише одна варикозна вена На жаль, це правда. Якщо ви стали жертвою варикозного розширення вен, велика ймовірність, що Ви зіткнетеся з подібними проблемами в інших ділянках. І хоча більшість засобів для лікування добре справляються зі знищенням пошкодженої вени, існує ймовірність того, що проблема  може відновитися. Якщо Ви раніше проходили курс лікування варикозного розширення вен, у вас немає виправдання не змінити спосіб життя згідно пункту №4, щоб зменшити шанси отримати повторний розлад здоров’я.

7. Варіантів лікування вен достатньо Зараз існує багато можливостей для лікування варикозного розширення вен, ніж будь-коли. Сучасні технології дозволили медицині запропонувати неймовірну різноманітність ефективних варіантів лікування вен, які відрізняються залежно від тяжкості захворювання. Від медикаментозного мінімально інвазивного лікування, наприклад радіочастотної абляції (RFA), внутрішньовенної лазерної абляції –  до склеротерапії та флебектомії. Потрібно працюватимуть з кожним пацієнтом окремо, щоб визначити, яке лікування вен є найкращим і, ймовірно, найефективнішим для нього.  В медичному центрі «Материнка» кожному пацієнту призначається відповідний курс лікування, після якого досягається найкращий ефект –  вени залишаються цілими!

Вас вітає медичний центр «Материнка» (спеціалізація – лікування варикозної хвороби безопераційним методом Терновської Тамари Олексіївни).

На консультації ви дізнаєтесь інформацію щодо:

  • Стану своїх судин;
  • Рекомендацій для людей, схильних до варикозу;
  • Способів лікування вен;
  • Унікальності щадного судиннозберігаючого методу Терновської Т.О. з частковим або повним відновленням роботи клапанів;
  • Лікування (підготовка, лікування, спостереження);
  • Необхідних обстежень;
  • Порядку запису на лікування.

Можете дізнатись про нас на нашому сайті: https://materinka.org/paciientu.html

Або за номерами телефонів

+380508078724

+380965345205

Коли?

з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:00.

Ми рекомендуємо скористатись пропозицією оздоровлення природними засобами.

Ефект від Лікування в МЦ ,,Материнка,,  – місцевий, оздоровчий  вплив на весь організм.

Де?

м.Кропивницький, вул. Гагаріна 9.

Прийом по попередньому запису.

Первинна ознайомча консультація – безкоштовна в рамках програми «Здорові судини – здорова людина».

Вартість процедури по лікуванню вен без операції методом ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. -494 грн;

Ідеальне поєднання “ціна – результат” – так як після нашого лікування всі вени функціонують!!!

Ефективність методу – частково або повністю відновлюємо клапани вен.

Середній курс лікування –  2 тижні по 3 процедури в день.

Корисну інформацію щодо поліпшення стану здоров’я можна отримати з наших джерел:

Facebook:

https://www.facebook.com/materinka.org/

Instagram: https://www.instagram.com/materinka_org/

Нам приємно бути причетними до позитивних змін в Вашому житті!

2023-01-11T16:57:33+00:00
Call Now Button