9 дивовижних фактів про вени, судини організму і лікування вен без операції методом Терновської Т.О.

Давайте розглянемо 9 дивовижних фактів, пов’язаних з венами:

  1. Варикозне розширення вен – давня проблема

Варикозне розширення вен зустрічається приблизно у 35% дорослих,  але це не сучасне явище. Один із перших задокументованих випадків варикозного розширення вен датується приблизно 86 роком до нашої ери, коли римський генерал Гай Марій часто розповідав про біль, який він відчував через «сині роздуті вени».

  1. Стать має значення

Жінки мають у 4 рази більше шансів на появлення варикозу, ніж чоловіки. Вважається, що це пов’язано з гормональними коливаннями, менопаузою, статевим дозріванням і вагітністю.

  1. Павутинки і варикозне розширення вен відрізняються

У той час як варикозне розширення вен зазвичай виникає на ногах, павутинні вени можуть виникнути будь-де на тілі. Павутинні судини, як правило, менші, мають червоний/фіолетовий колір і зазвичай їх  видно через шкіру. Незважаючи на те, що вони можуть змусити вас почуватися трохи сором’язливо, особливо якщо вони з’являються на обличчі, вони не шкідливі чи болючі. Тим не менш, як і варикозне розширення вен, їх можна лікувати.

4.       Тварини несприйнятливі до проблем з венами Це правда! Навіть жирафи, які мають найвищий тиск у щиколотках в тваринному світі, не мають проблем з венами – щільна шкіра навколо їх ніг  запобігає утворенню варикозного розширення вен. На жаль, людям не так пощастило. Вважається, що проблеми з венами є прямим результатом еволюції людини протягом мільйонів років. 5.       Вени чудово пристосовуються до обставин Чи знаєте ви, що до 70% усього кровопостачання вашого тіла знаходиться у венах? Хоча вени є майстрами руху крові, вони також досить добре справляються з будь-якими різкими змінами рівня крові, наприклад під час кровотечі чи переливання крові. В результаті вени можуть швидко адаптуватися.

6.       Навколосвітня подорож Якщо взяти всі вени, артерії та капіляри, розташовані в людському тілі  і послідовно розтягнути їх, як ви думаєте, якої довжини вони можуть бути? Можливо, кілька сотень миль? Може кілька тисяч? Як щодо 60 000 миль. Це правда! Цього достатньо, щоб обігнути земну кулю…двічі!

7.       Вени –  серйозні працівники Щодня серце людини перекачує понад 1800 галонів (1 галон = 3,785л) крові через вени та інші судини. Це означає, що до того моменту, коли людині виповнюється 75 років, її вени відповідатимуть за переміщення  49,27 мільйонів галонів крові. Якщо вам цікаво, як це виглядає, достатньо заповнити еквівалент 50 футбольних полів на глибину близько 10 футів!

8.       Вени є чудовими теплоізоляторами Вени також є чудовими регуляторами температури. Наприклад, коли жарко, вени розширюються, виділяючи тепло, яке, у свою чергу, знижує температуру всередині. Коли холодно, вени звужуються, щоб зберегти енергію та тепло.

9.       Збільшення ваги може перевантажити кровоносні судини

Чи знаєте ви, що на кожен фунт жиру, який ми набираємо, ми використовуємо додаткову милю кровоносних судин, щоб перекачувати кров? Природно, чим сильніше працюють ваші вени, тим більше навантаження на серце.

Якщо у Вас є бажання  оздоровлення природними засобами,

лікування в МЦ ,, Материнка,, має  загальний оздоровчий вплив на весь організм.

Записатись можна на консультацію в МЦ «Материнка», де Ви отримаєте повну інформацію щодо:

Стану своїх судин;
Рекомендації для людей, схильних до варикозу;
Способів лікування вен;
Подальшого лікування (підготовка, лікування, спостереження);
Необхідних обстежень;
Порядку запису на лікування.
Прийом ведеться з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 14:00.

Ми знаходимось:

м.Кропивницький, вул. Гагаріна 9.

Прийом по попередньому запису.

Первинна ознайомча консультація – безкоштовна в рамках програми «Здорові судини – здорова людина».

Вартість процедури по лікуванню вен без операції унікальним щадним методом ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. -458 грн (станом на грудень 2022року);

Ідеальне поєднання “ціна – результат” – так як після нашого лікування всі вени функціонують!!!.⠀
Ефективно – частково/повністю відновлюємо клапани вен.

Швидко – середній курс лікування 2 тижні по 3 процедури в день.

Корисну інформацію щодо поліпшення стану здоров’я можна отримати з наших джерел:

Facebook:

https://www.facebook.com/materinka.org/

Instagram:

https://www.instagram.com/materinka_org/

Можете дізнатись про нас на нашому сайті:


Або за номерами телефонів:

+380508078724

+380965345205

Нам приємно бути причетними до позитивних змін в Вашому житті!

2022-12-12T12:23:31+00:00
Call Now Button