Цілющий нічний голод – це реальність, про це стає відомо від співробітників “Материнки”, тому що бажаємо поділитись корисною інформацією. Перевірено – діє!
Обмежте себе в їжі хоча б на день. Ви відразу ж відчуєте почуття голоду. Але вночі ми не помічаємо навіть повного 8-10 годинного голоду. Нічний голод – цілющий.
Пізня вечеря дуже несприятливо впливає на ендокринну систему. Вдень людина черпає основну енергію з вуглеводів, а вночі з жирових депо. З цією метою в денний час коли людина їсть, підшлункова залоза виробляє гормон інсулін, який допомагає згоранню вуглеводів і зберігає жири, що відкладаються в жирових депо. А вночі ендокринна залоза – гіпофіз виробляє так званий гормон росту(соматотропний гормон), що забезпечує в тому числі спалювання жирів. У разі пізньої вечері виробляється багато інсуліну,який якби «повідомляє» гіпофізу, що їжа в організм надійшла і немає необхідності витрачати в нічний час дорогоцінні жирові запаси.
В цьому випадку вночі гіпофіз вже не виробляє достатню кількість гормону росту. При цьому страждають всі органні системи, людина прискорено старіє. Активно гормон росту виробляється до 35 років. Діти ростуть швидко.
Другим ендокринним збоєм , в результаті пізньої вечері, є надлишкове нічне вироблення інсуліну, що є причиною розвитку таких хвороб, як ожиріння, атеросклероз, гіпертонія, остеопороз, панкреатит, ревматоїдний артрит, бронхіальна астма, злоякісні новоутворення. Надлишок інсуліну сприяє розвитку психічних розладів і провокує пристрасть до куріння, алкоголізму, наркоманії. У маленьких дітей це може бути часті простуди, дисбактеріоз, шлунково-кишкові розлади,діатези,алергії. Надлишок інсуліну сприяє розвитку запальних і ауто імунних поразок щитовидної залози, що веде до підсилення,а потім ослаблення іі функції і поява зобу.
Коли людина нормально харчується днем, той же інсулін допомагає глюкозі проникнути всередину працюючих м’язових клітин, де глюкоза згорає і утворюється енергія.
Вночі м’язи розслаблені, тому інсулін направляє глюкозу в печінку і сприяє іі перетворенню в жир.
Пізня вечеря небезпечна тим, що провокує стійке порушення сну. Коли людина погано спить,то щитовидна залоза перестає виробляти гормон сну, або мелатонін. Утворюється порочне коло – пізня вечеря порушує вироблення мелатоніну, а недостатнє вироблення мелатоніну ще більше порушує сон. Патологічні процеси відбуваються і в кишечнику. Вночі дванадцятипала кишка , як і мозок «засинає», але шлунок продовжує працювати. Шлунок починає активно скорочуватися і порціями проштовхує їжу в дванадцятипалу кишку,яка «спить» і просунути їжу далі не може. В результаті кишка розтягується. А раз їжа в кишку надійшла, то від неї йдуть сигнали в печінку і підшлункову залозу. Ті в свою чергу виробляють і декретують в неї травні ферменти і жовч. Жовч не в змозі проникнути в забиту їжею кишку і застоюється в жовчному міхурі, що приводить до запалення, утворення каменів. Ферменти підшлункової залози не можуть потрапити в дванадцятипалу кишку, і тоді закидаються назад, викликаючи панкреатит і діабет першого типу. Надлишок інсуліну, що утворюється у відповідь на швидке і інтенсивне насичення крові глюкозою, сприяє утворенню в мозку «центрах задоволення» – ще одного гормону – серотоніну, який називають гормон радості,і людина короткий час, хвилин 15-20 відчуває приємні відчуття. Потім,особливо у людей схильних до депресії вироблення серотоніну виснажується і настрій псується до наступного прийому солодкого. Так розвивається пристрасть до гіперглікемічної їжі, вона схожа на алкоголізм і наркотичну залежність, оскільки вони впливають на одні і ті ж «центр задоволення в головному мозку».
Давно відомо, що повноцінний нічний сон, це основа психічного і фізичного здоров’я людини. Тільки у сні організм людини може повність розслабитися, відпочити, набратися сил. Але для цього треба щоб ми вечеряли не пізніше 18 год.
Пам’ятайте, що вечірній і нічний час передбачено самою природою для цілющого голоду.
“Материнка” бажає гарного здоров’я, аналогічні теми піднімаються в процесі лікування вен без операціїї методом Терновської Тамари Олексіївни з метою покращення загального самопочуття.