Аналіз ефективності різних методів лікування варикозу і унікального методу Терновської Т.О. по звуженню вен і відновленню клапанів вен.

Аналіз ефективності різних методів лікування варикозу і унікального методу Терновської Т.О. по звуженню вен і відновленню клапанів вен.

Розкриваючи тему методів лікування розширених вен проаналізуємо наявні методи лікування варикозу.

Цікаве дослідження було описане в журналі

Journal of Vascular Surgery: Venous and Lymphatic Disorders

Volume 10, Issue 2, March 2022, Pages 504-513.e7

Аналіз економічної ефективності сучасних методів лікування варикозного розширення вен (автори:  David Epstein MSc, PhDaRoshanBootunBSc, MBBS, MRCS, PhDbcModouDiopMScaMartaOrtega-OrtegaMSc, PhDdTristan R.A.LaneMBBS, BSc, PhDbeAlun H.DaviesMA, DM, SSCbf).

Приведемо нижче основні тези для розуміння актуальності питання вибору методу лікування, зважаючи на їх здавалося б різноманіття:

“.. Мета:Проаналізувати ефективність та економічну обґрунтованість  технологій лікування варикозного розширення вен за 5 років досліджень,  на основі наступних методів: консервативне лікування, хірургічне втручання, пінна склеротерапія під ультразвуковим контролем (оригінальне скорочення латиницею – UGFS), ендовенозна лазерна абляція (EVLA), радіочастотна абляція (RFA), механохімічна абляція (MOCA) та оклюзія  ціаноакрилатним клеєм (CAE). Коротко по змісту  даних методів.

1. Компресійна склеротерапія і склерохірургічні методики в лікуванні варикозної хвороби ( UGFS)У 90-х роках з’явився і став розвиватись новий революційний метод склеротерапії з використанням пінної форми склерозуючої речовини. Він в більшості випадків є альтернативою хірургічному лікуванню варикозної хвороби, не поступаючись йому за результатами.

2. Ендовазальна лазерна облітерація варикозних вен (EVLA)Суть методу полягає в опроміненні внутрішньої поверхні варикозної вени променем лазера.

3. МініфлебектоміяХірургічному лікуванню варикозної хвороби більше сотні років, проте, тільки в останнє десятиліття воно почало відповідати вимогам амбулаторності, безболісності і косметичності.

4. Механохімічна абляція (MOCA)

5. Оклюзія  ціаноакрилатним клеєм (CAE)

6. Радіочастотна абляція (RFA)

Методи дослідження:Для побудови моделі рішення Маркова було використано систематичне дослідження випадків. Також враховувались фінансові  витрати на лікування  протягом 5 років,  кількості повторних втручань у стовбурову вену, повторне лікування залишкових варикозних розширень,  кількість років життя з поправкою на його якість (QALY). Результати:Пінна склеротерапія під ультразвуковим контролем (UGFS) має значно більшу частоту повторного медичного втручання, ніж інші процедури; істотної різниці між іншими процедурами немає. Різниця вартості  ендовенозної лазерної абляціі (EVLA) порівняно з пінною склеротерапією під ультразвуковим контролем (UGFS)  становить £16 966 ($23 700), що вважається економічно ефективним у Великобританії. Радіочастотна абляція (RFA), механохімічна абляція (MOCA) та оклюзія  ціаноакрилатним клеєм (CAE) мають більшу вартість процедури, ніж ендовазальна лазерна облітерація варикозних вен (EVLA), але немає доказів більшої користі для пацієнтів.Висновки:Ендовазальна лазерна облітерація варикозних вен (EVLA) та радіочастотна абляція (RFA) є найбільш економічно ефективними терапевтичними варіантами у дорослих пацієнтів, які потребують лікування  верхньої  частині гомілки через порівняно нижчу ефективність  механохімічної абляції (MOCA), пінної склеротерапії під ультразвуковим контролем (UGFS), оклюзії  ціаноакрилатним клеєм (CAE)  та консервативного підходу до лікування. Видалення вен  не є рентабельним за поточними цінами Національної служби охорони здоров’я Великобританії. MOCA та CAE здаються багатообіцяючими, але потрібні додаткові докази щодо ефективності, повторного втручання та якості життя, здоров’я, а також того, як економічна ефективність може відрізнятися залежно від умов і систем відшкодування. Варто додати, що вказані методики характеризуються швидким лікуванням від варикозної хвороби за допомогою одного або декількох сеансів.  Виконання їх грунтується на тому, що варикозно розширені вени є паталогічними утвореннями і не виконують своєї функції, тому виключення їх з кровообігу (видалення або склерозування призводить до поліпшення венозного відтоку) .”

Але якщо на прикладі 14-річний пацієнт, або пацієнт, який бажає зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то для цієї категорії клієнтів необхідний щадний судиннозберігаючий метод лікування. Таким є запатентований метод Терновської Тамари Олексіївни. Ним виліковують в медичному кабінеті «Материнка», де підхід до кожного пацієнта професійний: індивідуальний, щадний. 

Записатись можна до нас на консультацію, де Ви отримаєте повну інформацію щодо:

  • Стану своїх судин;
  • Рекомендації для людей, схильних до варикозу;
  • Способів лікування вен;
  • Подальшого лікування (підготовка, лікування, спостереження);
  • Необхідних обстежень;
  • Порядку запису на лікування.

Прийом ведеться з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:00.

Рекомендуємо скористатись пропозицією оздоровлення природними засобами.

Лікування в МЦ ,,Материнка,,  справляє  також загальний оздоровчий  вплив на весь організм.

Ми знаходимось:

м.Кропивницький, вул. Гагаріна 9.

Прийом по попередньому запису.

Первинна ознайомча консультація – безкоштовна в рамках програми «Здорові судини – здорова людина».

Вартість процедури по лікуванню вен без операції методом ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. -458 грн;

Ідеальне поєднання “ціна – результат” – так як після нашого лікування всі вени функціонують!!!.

Ефективно – частково/повністю відновлюємо клапани вен.

Швидко – середній курс лікування 2 тижні по 3 процедури в день.

Корисну інформацію щодо поліпшення стану здоров’я можна отримати з наших джерел:

Facebook:

https://www.facebook.com/materinka.org/

Instagram: https://www.instagram.com/materinka_org/

Можете дізнатись про нас на нашому сайті: https://materinka.org/paciientu.html

Або за номерами телефонів:

+380508078724

+380965345205

Нам приємно бути причетними до позитивних змін в Вашому житті!

2022-12-04T17:05:23+00:00
Call Now Button