Чи болючі процедури по методу Терновської Т.О. (лікування вен шляхом звуження розширених вен). Основа лікування-крапельниці з індивідуальним підбором Н2O2.

  • Дещо з особливостей лікування. Єдиний неприємний момент – це постановка голки крапельниці на тіло. Та потім загальний оздоровлюючий вплив перекису на організм і насичення крові киснем приносять задоволення і бадьорий настрій після процедур. В деяких пацієнтів може спостерігатись так би мовити «гіперчутлива» емоційна реакція на процес обколювання варикозної сітки. Тут можна скористатись досвідом косметичних кабінетів, коли спеціаліст попереджає пацієнта фразою «Укол», а той морально готується і робить видих (або вдих, як зручніше). Та є ті, що з остраху навпаки кажуть нічого їм не казати, бо починають нервувати. До кожного потрібен індивідуальний підхід, що враховується медпрацівниками МЦ «Материнка» при застосуванні крапельниць і постановці п’явок.
  • Варто знати, що загострення при процедурах призводили не тільки до тимчасового погіршення самопочуття, а й напроти, знімали  приступи мігреней в подальшому (індивідуально протягом року пацієнти відмічали меншої інтенсивності приступи мігрені).
  • До кожного потрібен індивідуальний підхід, що враховується медпрацівниками МЦ «Материнка» при застосуванні крапельниць і постановці п’явок.
  • Щодо гірудотерапії – організм активізується під дією п’явки! Виведення токсинів може супроводжуватись реакціями шкіри, підвищенням температури, тощо. Це в жодному разі не відбувається як за правило, але може бути, як індивідуальна реакція організму на його шляху до здоров’я. Тому важливо  бути заздалегідь проінформованим про можливі труднощі в лікуванні, тобто активно брати участь у вивчені впливу лікувального методу. На прикладі, подібна обізнаність допомогла пацієнтці не впасти в паніку, коли після гірудотерапії в неї піднялася температура. Вона заспокоїла навіть свого чоловіка, який не мав потрібних знань.

Варто знати, що загострення при процедурах призводили не тільки до тимчасового погіршення самопочуття, а й напроти, знімали  приступи мігреней.

  • Гумор, уроки мудрості народної й видатних людей:
  • Алкоголь для слабаків – сильні обирають страждати від депресії.
  • Серце без мрії – це як птах без пір’я (С. Кассем)
  •  Єдина людина на землі, яку ми в силах змінити, це ми самі (Ошо)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо унікального щадного судиннозберігаючого лікування варикозу методом Терновської Т.О.  та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Ми завжди Вам раді допомогти покращити стан Вашого здоров’я.

2024-05-23T12:14:52+00:00
Call Now Button