Чи допоможуть п’явки при артрозі?

При запаленні суглобів допоможуть п’явки

      Артроз суглобів – це назва цілої групи захворювань, для яких характерне поступове, повільне руйнування і знерухомлення  суглоба. Першопричиною артрозу є недостатня кількість внутрішньосуглобової рідини чи зміна її властивостей через обмінні або гормональні порушення. Внутрішньосуглобова або синовіальна рідина необхідна як змазка. При її нестачі виникає тертя між поверхнями кісток, покритими гіаліновим хрящем. В результаті хрящ стирається, руйнується, його фрагменти випадають, оголюючи кістку. Через це виникає біль, тугість руху, деформація суглобів та інші симптоми артрозу.

Артроз традиційно вважається віковим захворюванням – на нього страждають до 85% людей старше 65 років. Як правило, в літньому віці має місце артроз суглоба 2-го ступеня. Однак у 30% чоловіків і жінок перші симптоми артрозу суглобів з’являються в 40-45 років.

У розвитку захворювання виділяють три ступені артрозу суглобів:

  • симптоми першого ступеня артрозу виникають лише при значних фізичних навантаженнях і мають характер дискомфорту в суглобі, який швидко проходить після відпочинку;
  • симптоми артрозу другого ступеня значно серйозніші, перш за все, це біль в суглобі, що виникає не тільки при навантаженнях, але і при рухах, наприклад, біль в тазостегновому або колінному суглобі відчувається під час ходьби, спуску або підйому по сходах, рухливість суглоба обмежується, з’являється скутість, суглоб поступово деформується, по його краях утворюються кісткові розростання;
  • остання третя стадія артрозу проявляється інтенсивними болями, які не вщухають навіть під час спокою і різко посилюються при навантаженнях, обмежуючи руху в суглобі до максимуму.

Болі в суглобі при артрозі відрізняються рядом ознак – це посилення при рухах і навантаженнях, похрустування. Максимальний біль відчувається після початку руху, а також посилюється при змінах погоди, на холоді, при високій вологості, вогкості.

Лікування артрозу

При лікуванні медикаментами пацієнт хоч і отримує порівняно швидкий ефект, але передбачити, як довго він триватиме неможливо.

В медичному кабінеті «Материнка» ви можете пройти ефективний курс за допомогою гірудотерапії ( лікування п’явками).

Гірудотерапію при лікуванні артрозу порівнюють по ефективності з внутрішньосуглобових ін’єкцій. Істотною перевагою процедури вважається менша травматизація, ніж при проведенні медичних маніпуляцій, і доступна вартість.

Особливо ефективні п’явки при артрозі колінного суглоба. На початкових стадіях захворювання допомагають позбавитися від запалення хряща.

До складу ферментів секрету п’явки входять – егліни, які надають антибактеріальний  та протизапальний  вплив та  попереджують руйнування суглобів. Вони, як би цементують кісткову тканину, заповнюючи тріщини.

Якщо захворювання запущене, то застосування п’явок допомагає зменшити больовий синдром і призупинити руйнування хряща і оголення кістки.  При 1-2 стадії артрозу цей спосіб вважається, мало не єдиним способом відновлення і регенерації. По силі впливу п’явки у багато разів перевершують електрофорез, що дозволяє безпосередньо «ввести препарат в область суглоба. При цьому не вимагають складних медичних маніпуляцій та обладнання.

Профілактика артрозу

Профілактика артрозу досить проста і доступна практично всім незалежно від статі та віку. Перш за все необхідно обачніше підходити до вибору фізичних навантажень, уникати надто різких рухів. Та, обов’язково, – слідкувати за власною вагою, щоб не мати зайвих кілограм, які перевантажують суглоби.

Як профілактика також є сеанси гірудотерапії.  Регулярно проведенні курси гірудотерапії не дають жодних шансів на повторне загострення.

www.materinka.org

Запис на консультацію для уточнення деталей обстеження і лікування обовязковий

+380508078724

2021-06-15T11:25:53+00:00
Call Now Button