Чи можна вилікувати варикоз без операції, якщо клапани вен не працюють? МЦ “Материнка”. Метод Терновської Т.О. Нова інформація..

В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи щодня проводяться цікаві п’ятихвилинки:

ПРО ВЕНИ

 • Спостереження за відновленням роботи клапанів після тривалого курсу процедур перекису водню (запатентований метод Терновської Т.О.) відбувається дуже часто. Але, якщо присутні аномалії структури клапану, може спостерігатись клапанна недостатність, на яку ми не можемо вплинути. В практиці МЦ «Материнка» були такі випадки, коли пацієнт – молода жінка, ще не народжувала, але в неї такі особливості організму.  Радимо наше щадне лікування, щоб звузити розширені вени або інші методи, які виключають судину з кровообігу,  на вибір  хворого.

На фото можемо бачити як приємний результат в плані відновлення роботи клапанів вен (перше УЗД за 2012, друге проведено в 2024 році).

Також зафіксовано приклад УЗД з вродженим дефектом (коли хоч вена і не розширена, а все ж клапани не спроможні).

Схематично зображено різні варіанти можливого розвитку варикозної хвороби.

ПРО КОРИСТЬ ЩОДЕННИХ ЗВИЧОК

 • Лікар Боткін є і був відомий всім. До нього прийшов пацієнт, який скаржився на розлади здоров’я, великий тиск, повноту ш цукровий діабет. Вважав, що лише цей лікар зможе йому допомогти. Той йому порекомендував піти пішки до Криму і назад до Москви, при чому їсти лише те, що буде по дорозі (плоди на деревах, тощо). Чоловік повернувся до нього струнким та підтягнутим. Нам потрібно робити мінімум з цього – саме додержуватись рекомендацій здорового способу життя та раціонального харчування.

ПРО ГІРУДОТЕРАПІЮ

 •  Порошок з висушених п’явок сприяє швидкому заживленню ран, а також добре зупиняє кровотечу
 •  Гірудоуринотерапія.  Урина п’явки виділяється в воду, яку ми міняємо. Цю воду можна використовувати для мікроклізм.
 • То чи є сечовивідна система в п’явки?  Так, її нирки мають спрощену структуру, а біля кожної знаходиться невеликий сечовий міхур. Всього таких пар органів – 33. Сеча виводиться в анальний отвір.
 • Теоретично, гірудотерапію можна проводити людині з самого народження, але варто додержуватись певного часу тривалості процедур. До 6 місяців п’явки ставлять від кількох секунд до 2 хвилин, після шестимісячного віку – від 2 до 5 хв.

ПРО АЛЕРГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

 • Лікарі Савінов і Огулов звертають увагу на відкриття щодо причини  різних алергічних захворювань (бронхіальна астма, кропив’янка, екзема, нейродерміт, вазомоторний риніт, полінози).  В їх основі лежить захворювання підшлункової залози. Тобто по-перше, треба привести в норму цей орган,  щоб зменшити або усунути прояви алергії.  Таке знання  є специфічним і не завжди воно відоме навіть досвідченим лікарям з багаторічною практикою лікування алергій. Пізнавати нове ніколи не буває пізно, тим паче, коли це стосується вдосконалення методів лікування!
 • Для лікування цього застосовують:
 • Вісцеральний масаж;
 • Комплексну гірудотерапію на підшлункову залозу
 • Розвантажувально-дієтичну терапію та ін.

Уроки мудрості:

 • Дія – головний ключ до успіху!
 • Етапи життя єврейської жінки: хвора, дуже хвора, смертельно хвора. Вдова…
 •  В Україні існує схоже бачення, яке виражено в прислів’ї: «Все життя хворіє жінка, а першим помирає її чоловік».
 • Що не лікують ліки – лікує залізо. Там де не справляється залізо – застосовується вогонь. Якщо ж не вогонь – хвороба є невиліковна  (давньогрецька лікарська мудрість, для вільного трактування і розмірковування)
 • Звичай – цар усього (давньогрецький вислів)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. можлива за номером:

050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 11,5-17,25 тис.грн (станом на січень 2024 року).

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я. https://materinka.org/

2024-02-05T13:51:15+00:00
Call Now Button