Чим живе (теми лютого 2023 року) медичний кабінет МЦ “Материнка”

Рубрика “Життя зсередини”

На заняттях в лютому ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

 • Трапляються випадки, коли у людей спостерігається побічна дія після вакцинування проти Covid-19, а саме паркінсонізм і проблеми щитоподібної залози відмітила у себе і свого чоловіка наша пацієнтка. Випробування певних препаратів зайняли по факту не настільки багато часу, як наприклад для ліків від ВІЛ, тому  потрібно бути уважним до свого здоров’я. Не буде зайвим виконувати превентивні заходи, щоб уберегтися від короновірусної хвороби – миття рук, власна гігієна, здоровий спосіб життя тощо. Це допоможе уберегтися від значного потрапляння інфекції в організм, а з невеличкими її дозами впорається здоровий імунітет людини!
 •  Миття рук краще здійснювати після того, як прийшли з вулиці і зняли взуття. На взутті осідає вуличний пил, в якому можуть міститись збудники різних інфекцій.   Послідовно виконуйте правила особистої гігієни  вдома  та при відвідуванні процедур з лікування варикозу нижніх кінцівок.
 • В питаннях подолання хвороби, наприклад варикозної, слід враховувати чинники спадковості, середовища, методів лікування, а також здорового способу життя. Неабияку користь має подолання шкідливих звичок,  раціональне ставлення до харчування, рух. Ходити потрібно частіше на свіжому повітрі, час праці і відпочинку поділити порівну, щоб не виснажувати організм.
 • Важливо зберегти здоров’я ніг. Ноги – це 50% здоров’я всього організму, так як це половина маси м’язів і кісток тіла людини, половина всіх нервових закінчень і кровоносних судин. Відомо, що лише 2 тижні бездіяльності, нерухомого способу життя відкатують тренованість судин та м’язів в стан на 10 років назад, а відновлювати його потрібно місяці. Тому також потрібно регулярно займатись корисними фізичними навантаженнями, наприклад – вправа «велосипед»,  лежачи на спині по три хвилини щовечора, що ми рекомендуємо для профілактики варикозу.  Без перебільшення можна сказати, що лікування хворих ніг – це основа для повноцінного життя.
 • Цікавим в даному сенсі є масаж стопи. Він є самим безпечним із усіх видів масажів – дуже складно зашкодити організму. Натомість весь організм отримує розслаблюючий ефект. На стопі знаходяться рефлекторні ділянки різних органів тіла. Можна за допомогою цього методу  вирішити або пом’якшити проблеми кровообігу, головні болі, болі в спині і ногах.
 • У людей різна товщина шкіряного покрову та інші характеристики, тому при масажі до кожного має бути індивідуальний підхід. Для розслаблення спочатку розминається верхня частина стоп, рухи мають бути плавними   і розтягуючими.

Ефект від масажу стоп – зміна психологічного фону на позитивний, знімається тривожність на 50%, нормалізується артеріальний тиск, виробляються гормони радості ендорфіни, які мають анестетичний вплив. Час процедури – 20 хвилин, організм отримує розслаблення та користь!

 • Існують   оздоровчі практики при яких 3% розчином перекису водню лікують хвороби шлунково-кишкового тракту. Перекис потрапляє в шлунок, вбирається в слизові і  проникає в клітини організму. Покращується метаболізм, виводяться шлаки, корисно при хронічному гастриті  та загоюванні виразок.   Також покращується імунітет. Організм може всмоктати перекис і при нанесені на шкіру,  але,  як при внутрішньому  так і при зовнішньому застосуванні треба бути уважним з дозуванням і звернутись за допомогою до кваліфікованого спеціаліста.
 • Систематичне застосування гірудотерапії дає позитивний результат в профілактиці атеросклерозу. Гірудін впливає на зникнення атеросклеротичних бляшок. П’явки кілька століть тому хірург Пірогов прикладав до ран бійців для усунення больового шоку та швидкого загоювання цих ран.  Сама ж п’явка виявляються справжнім біологічним комп’ютером – вона аналізує кров і дає людині необхідний елемент для лікування.  П’явки корисні при тромбофлебіті глибоких вен. В медичному кабінеті «Материнка» можна пройти  курс гірудотерапії в якості підтримуючої терапії після стаціонарного лікування тромбофлебіту.
 • Сторінка української історії. Раніше при радянській владі періодично впроваджувався податок на дерева і кущі. Щоб не платити великі кошти – люди в селах вирубували фруктові дерева з власних садиб, а якщо цього не робили – це виконували спеціальні бригади. Це була одна із форм екоциду –  було знищено багато рідких сортів фруктів. Мало хто знає, що у нас в країні ріс фізаліс, який тут звався ліхтарником. Податок остаточно скасували в 1954 році.
 • Українська мова без жартів є наймелодійнішою в світі. Порівняйте з російською: «открыть глаза, открыть уши, открыть замок, открыть дверь, открыть рот». А в нас: «розплющити очі, розтулити вуха, відімкнути замок, відчинити двері, відкрити рота».
 • Виявляється, що  при температурі навколишнього повітря нижче -400 С стая пінгвінів збирається гуртом, гріючись один від одного. Давайте і ми в цей складний час будемо такими ж згуртованими, гріти один одного словом, ділом, взаємодопомогою та добром.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного.

Щодо лікування варикозу та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Нам приємно бути причетними до позитивних змін в Вашому житті.

2023-02-23T17:43:09+00:00
Call Now Button