Чому черешні так корисні для людей з варикозом? тему розбирали в МЦ”Материнка”

  • Черешня містить багато біофлаванолу і корисна для вен, сприяєзміцненню стінок судин та запобігає тромбоутворенню. Це справжня вітамінна бомба майже всього спектру вітамінів (А, В, С та ін), а також включає в себе бетакаротини і  природний гормон мелатонін, який регулює сон. В черешні майже у 20 разів більше корисних для зору речовин, ніж в чорниці! Наявні в достатній кількості й антиоксиданти, антиканцерогени, багата залізом.

Щоб черешенки    не тріскалися – на початку весни удобрюйте грунт калієм і фосфором. Для живлення мікрофлори дерева – бризкайте сенною палочкою, тобто бактерією «бацилус субтіліс». Коли росте сіно – з нього цю палочку і отримують. Добре допомагає  в боротьбі с грибками, шкідливими бактеріями та гниллю, але не діє на тлю.

Використовуйте на максимум розпочатий черешневий період!

Для Вашої посмішки – уроки мудрості народної та від видатних людей:

  • Кажуть, успіх приходить до тих, хто рано прокидається. Ні, успіх приходить до тих, хто прокидається у хорошому настрої (М.Ашир)
  • Ми хочемо бачити перед собою людей чуйних, позитивних й, в цілому, добрих. Але як ми ставимось до оточення, так і оточення повертає це нам
  • Керівник спитав у підлеглих чесно, хто пив учора? Відповів лише один, з ким вони разом й пішли в підсобку лікуватися від похмілля.

Про роботу в понаднормовий час:

Можете прийти на роботу в неділю?

Можу, але зі значним  запізненням.  Все залежить від транспорту

То коли на Вас чекати?

В понеділок зранку

В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи проводяться цікаві п’ятихвилинки, зібрані деякі елементи, за першу половину червня (12.06.24).

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо унікального лікування варикозу без операції унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Ми завжди Вам раді допомогти покращити стан Вашого здоров’я.

2024-06-12T12:58:23+00:00
Call Now Button