Чому лікування розширених вен (варикозу) в МЦ”Материнка” щадне і судиннозберігаюче? Терновська Тамара зробила унікальний винахід щодо лікування вен.

Вплив Н2О2 на варикозну стінку

 Піклуючись про кожного, хто перебуває на процедурах в МЦ “Материнка”, надаємо роз’яснення як поступово вени приходять до норми при індивідуальному лікуванні під керівництвом автора щадного судиннозберігаючого методу Терновської Тамари Олексіївни.

1. Потрапляючи в судину, перекис водню під дією ферментів крові каталази, пероксидази розпадається на воду  та активний  кисень.

2.В результаті подразнення активним киснем слизової оболонки внутрішньої поверхні вени, виникає неспецифічне запалення судини, що супроводжується підвищеною чутливістю та больовими відчуттями. Таке подразнення сприяє звуженню розширеної вени та супроводжується ущільненням її стінки.

3.Зміцнюється клапанний апарат, зникає відносна клапанна недостатність, що сприяє нормалізації кровотоку в венах.

4.Гине хвороботворна мікрофлора, в тому числі трихомонада, яку досить часто висівають в крові з ділянок розширених вен.

5.Кисень потрапляє в ваза вазорум судин, які кровопостачають венозну сітку, цим самим зміцнює та покращує її оксигенацію і трофіку.

6.Після отриманого лікування пацієнти суб’єктивно відмічають легкість в ногах. За результатами УЗО вен нижніх кінцівок після лікування відмічається зменшення в діаметрі розширених вен та часткове чи повне відновлення роботи їх клапанів.

Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О.

можлива за номером: 050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен – оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 11,5-17,25 тис.грн (станом на січень 2024 року).

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я. https://materinka.org/ 

2024-02-07T11:27:37+00:00
Call Now Button