Чому ОСТЕОХОНДРОЗ ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА піддається лікуванню? Допомога від МЦ «Материнка» – ГІРУДОТЕРАПІЯ I ПРАВИЛО.

Чому ОСТЕОХОНДРОЗ ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА піддається лікуванню? Допомога від МЦ «Материнка» – ГІРУДОТЕРАПІЯ I ПРАВИЛО.

Розробляємо план дій – реальний шлях до гарного самопочуття.

При остеохондрозі рекомендовано якнайдовше залишатись рухливим, виконувати прості вправи для спини, зміцнюючи свій «м’язовий корсет», приймати протизапальні знеболювальні засоби (після консультації з Вашим лікарем).

Лікар загальної практики- сімейний лікар Терновська Тамара Олексіївна, яка запатентувала безопераційний метод лікування варикозної хвороби, рекомендує при болях в спині (остеохондрозі)  разом з іншими методами лікування застосувати гірудотерапію.

Гірудотерапія має явні переваги перед фармакологічним лікуванням, бо надає комплексний природний вплив на організм хворого практично без негативних побічних ефектів. Втім є певні моменти, на які медичний персонал МЦ “Материнка” звертає особливу увагу бажаючих пролікувати остеохондроз.

Досліджуючи питання виявляємо такі факти:

Остеохондроз – це хронічне захворювання хребта, в результаті якого відбуваються дегенеративно-дистрофічні зміни міжхребцевих дисків і прилеглої кісткової тканини. При цьому головним фактором розвитку захворювання вважаються підвищені навантаження на хребет. Ці навантаження далеко не завжди пов’язані з підняттям тягарів. Набагато частіше остеохондрозом страждають люди, що не займаються спортом або фітнесом, які ведуть малорухливий спосіб життя. До факторів розвитку захворювання відносяться також надмірна вага і неправильна постава (сутулість, перекіс спини). Однією з причин виникнення остеохондрозу являється порушення обміну речовни.

Остеохондроз – це процес всихання дисків хребта. У літньому віці остеохондроз практично неминучий як наслідок загального зневоднення організму. Якщо захворювання виникло у віці 35-55 років, лікування остеохондрозу має не тільки усунути біль в спині та інші симптоми, але і попередити утворення протрузій дисків і міжхребцевих гриж, які часто призводять до інвалідності.

В залежності від локалізації виділяють шийний, грудний та поперековий

остеохондроз.

Симптоми остеохондрозу різноманітні і залежать від того, в якому відділі виникло захворювання. Характерною ознакою всіх видів остеохондрозу є біль – в попереку, спині або шиї, яка поширюється на сідницю і ногу, ребра або область серця і руку. На ранній стадії біль часто відсутній, а захворювання проявляється підвищеною стомлюваністю спини, шиї або попереку.

Симптомами шийного остеохондрозу є ниючий, здавлюючий, пекучий біль по задній поверхні шиї ( в ділянці потилиці, лопаток та плечей), обмеження руху в шийному відділі, скутість в плечовому суглобі, оніміння рук, шум у вухах та запаморочення; посилення болю при чханні, кашлі, при закладанні рук за спину; можливі наслідки у вигляді дратівливості, метеозалежності, головного болю та і інші ознаки порушення кровопостачання головного мозку.

Остеохондроз шийного відділу хребта здатний призвести до рефлекторного спазму судин шийного відділу – це хребетна артерія і сонна артерія. В результаті спазму виникають порушення кровопостачання структур головного мозку з нападами запаморочення, шуму і дзвону у вухах і голові, хиткість при ходьбі, оніміння обличчя і язика. При механічному порушенні венозного відтоку можуть турбувати відчуття важкості в голові,  розпираючі головні болі.

Спазмовані м’язові тканини ускладнюють потік крові до хребта, що порушує живлення і регенерацію тканин, з яких складається ядро міжхребцевого диска. Як результат, їх зношування відбувається з більшою швидкістю, ніж відновлення. Ядро диска починає втрачати воду, яка забезпечує його стійкість до навантажень, і, всихаючи, все більше розплющується. Навантаження на міжхребцеві суглоби зростає, а хребці все більше зближуються, і їх відростки защемляють нервові корінці. На цьому етапі виникає больовий синдром, а розвиток остеохондрозу при відсутності належного лікування стає незворотнім.

Робимо висновки

Симптоми і лікування остеохондрозу хребта пов’язані між собою, але одним тільки усуненням симптомів лікувальна дія не повинна і не може обмежуватися. Якщо залишити причину захворювання, воно продовжить прогресувати, що з часом призведе до відновлення болів і тяжких наслідків.

Багато людей, які мають перші симптоми проблем із суглобами – клацання і хрускіт, вважають, що це “прості” відкладення солей – незначна дрібниця, яка проявляється практично у всіх, тому не потребує особливого лікування. Однак відкладення солі, як ще зазвичай називають остеохондроз, проблема не така вже й безпечна, як може здаватися на перший погляд.

Здорове тіло поглинає солі рівно стільки, скільки потрібно для нормального функціонування. Якщо ж порушується обмін солей, надлишки відкладаються в різних частинах тіла, в результаті чого виникають захворювання, які часто викликають болі в попереку, подагру, камені в нирках і жовчному міхурі.

При остеохондрозі відкладені солі утворюють гострі шипи, які стискають нерви і викликають сильні болі під час руху, через це людина страждає, їй складно повертати голову, тулуб.

Розробляємо план дій – реальний шлях до гарного самопочуття.

При остеохондрозі рекомендовано якнайдовше залишатись рухливим, виконувати прості вправи для спини, зміцнюючи свій «м’язовий корсет», приймати протизапальні знеболювальні засоби (після консультації з Вашим лікарем).

Лікар загальної практики- сімейний лікар Терновська Тамара Олексіївна, яка запатентувала безопераційний метод лікування варикозної хвороби, рекомендує при болях в спині (остеохондрозі)  разом з іншими методами лікування застосувати гірудотерапію.

Гірудотерапія має явні переваги перед фармакологічним лікуванням, бо надає комплексний природний вплив на організм хворого практично без негативних побічних ефектів.

Медична п’явка вприскує за один сеанс  більше 100 біоактивних препаратів, які мають  протизапальну дію, активують місцевий капілярний кровообіг, розсмоктують тромби, спайки, рубці.
Гірудотерапія при остеохондрозі шийного відділу хребта зменшує набряклість м’яких тканин шийно-комірцевої зони, покращує венозний відтік, допомагає розвинутися колатеральному (обхідному)  артеріальному  кровотоку і покращує кровопостачання головного мозку. В результаті лікування зменшуються і зникають головні болі, важкість у голові, шум у вухах, запаморочення. З’являється відчуття легкості в шийно-комірцевій зоні і голові, поліпшується сон, настрій, загальне самопочуття.

Біологічно активні речовини, які продукуються п’явками, активують імунну систему людини. Ось чому при лікуванні конкретного захворювання хворий разом з тим отримує ще й підсилений імунітет.

Біль в спині, як і будь-який інший біль свідчить про запальний процес. А ферменти п’явки такі як егліни та гіалуронідаза сприяють знеболенню та мають антизапальну дію. Вони також  попереджують подальше руйнування суглобів ( артрит, подагра).

Покращує стан хребта тракційна терапія – виконування вправ  на тренажері «ПравИло».

В медичному кабінеті «Материнка»(м.Кропивницький) при лікуванні варикозної хвороби ніг  широко застосовується гірудотерапія, як і при лікуванні таких захворювань як тромбофлебіт, атеросклероз,  певних захворюваннях опорно-рухового апарату,  серцево-судинної та травної систем.

Обов’язковий попередній запис.

+380 50 80 78 724;

+380 96 53 45 205.

 

.

2020-10-23T14:10:04+00:00
Call Now Button