Чому рак не вирок?

П’ять речей, які я б зробив , якби сьогодні мені поставили діагноз «рак»
Відомий в США лікар-онколог, вчений Марк Хайман написав про те, що потрібно робити, якщо в людини виявили рак.
Для початку необхідно змінити свій спосіб життя. І тоді наша імунна система буде здатна успішно знищувати ракові клітини.
Марк Хайман пише: «Ось ці п’ять речей, які я зробив би, якби сьогодні мені поставили діагноз «рак».
Я б припинив їсти цукор. Цукор живить ракові клітини і сприяє їх розвитку. Саме тому важливо вживати багаті клітковиною цільні натуральні продукти і відмовитися від солодкої обробленої їжі.
а) Я б виключив з раціону всі продукти, які мені не підходять. Згідно обстеженням багато людей страждають від підвищеної чутливості до глютену, більше 30%. Якщо вони і надалі їстимуть хліб, то рано чи пізно вони помруть від раку або хвороб серця.
б) Також треба відмовитися від молочних продуктів, які часто викликають харчову алергію.
3. Я б почав би перейматися запальними процесами в своєму організмі. Запалення – прямий шлях до хронічних захворювань, включаючи рак. Вони починаються тоді, коли розвивається резистентність до інсуліну, аутоімунні захворювання або алергії. Якщо відчуваєте себе втомленими, пригніченими, споживайте продукти, багаті Омега-3. Це червона риба, лляна олія. Вони допоможуть подолати запальні процеси.
4. Я б подбав би про здоров’я свого кишківника. Частою причиною онкології любої локалізації може бути мікробіом товстої кишки. Це шкідливі бактерії. Щоб їх знищити, необхідно вживати в їжу пробіотики і пребіотики. Вони містяться в кефірі та йогурті. Необхідно споживати і фітонутрієнти: лісові ягоди, куркуму, ресверастрол (виноград), оскільки в цих продуктах є речовини, що уповільнюють запальні процеси.
5. Я б уникав токсинів, Це пестициди, бісфенол, фталати, які використовуються для виробництва пластмаси, антипірени, важкі метали (ртуть,свинець). Тобто, не купувати нопої в пластиковій тарі, утримуватися від напівфабрикатів. Уникав би прогулянок в центрі великих міст.
І пам’ятайте, рак – це не вирок. Якщо докласти чималих зусиль, хворобу часто вдається перемогти. Наше завдання – покластися не тільки на лікарів, а й на самого себе!

2020-01-12T17:28:32+00:00
Call Now Button