Для чого проходять список обстежень перед лікуванням варикозу по методу Терновської Т.О.?

В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи проводяться цікаві п’ятихвилинки (огляд за 28.06):

Підвищуємо професійний рівень, знайомлячись з  останніми новинами медицини.

Кашель є? – привід замислитись! розкажемо чому нижче.

 • Зараз вважається, що щорічне обстеження на туберкульоз мають проходити певні групи людей.
 • До них відносять усіх медпрацівників, усіх хворих на цукровий діабет, у кого утворились злоякісні пухлини, старших за 60 років, маючих хронічні респіраторні захворювання, перехворівших пневмонією. На обстеженнях роблять ПЛР-тест, заповнюють скрінінгову анкету для дорослих і дітей, роблять реакцію манту, рентгенографію ОГК.
 • В скрінінговій анкеті пропонують відповісти: чи триває кашель понад 2 тиждні; чи є хронічна втомлюваність і слабкість, пітливість вночі,зменшення ваги тіла,біль в грудній клітині; чи хворіли на туберкульоз, ВІЛ, онко; чи  перебували в місцях позбавлення волі більше 2х років, чи трансплантували органи. Це є більш щадними заходами попереднього вияву хвороби.
 •  Вакцинація від туберкульозу раніше проводилась в пологовому будинку, в 7 років, а потім в 14 р. Зараз з 1995 року в Україні об’явлена епідемія туберкульозу – майже кожна людина інфікована, тому вакцинують лише в пологовому на 3-5 дні. А для діагностики дітей в школі роблять Манту.

Трохи з наших буднів.

 • Для чого лікують вени? – щоб запобігти появі виразок. Трофічна виразка – не вирок, якщо це не виразка, яка утрворилась в наслідок порушення роботи артерій. Приклад, який нас надихає пацієнтка 55 років пройшла в МЦ «Материнка» 15 сеансів гірудотерапії, 16 крапельниць по методу Терновської Т.О. і  досі тримає дієту – але ж вилікувалась! Ніжка стала гладенька, рана загоїлась. Багато хто каже, що трофічна виразка практично невиліковна, але все в Ваших руках! Дієта без солі і цукру має бути остаточною – ніяких «трішки солі чи цукру», все має триматись на самодисципліні!
 • Також всі пацієнти роблять обстеження  УЗД стану судин шиї та голови, червоні прапорці – виявлення бляшки – така ж картина і з артеріями серця, кінцівок та інших внутрішніх органів. При наявності передумов їх утворення, треба змінювати дієту. Коли сформувалась бляшка – це привід для консультації в вузького спеціаліста.

Для посмішки- уроки мудрості народної та від видатних людей:

 • Є в минулому прикрі помилки і вчинки – те, про які ми шкодуємо, не можемо виправити. Але на тепер Вам дається вільний вибір, як правильно спрямувати життя в майбутнє (К. Скрябін)
 • Вміння ігнорувати речі є одним із способів досягнути внутрішнього спокою (Р. Соєр)
 • Діалог з життя:-Пані працюють? І напувають худобу? То пані фермер?/-Пані бармен…
 • Робота – це коли вранці хочеш поїсти, весь день спиш і увесь час хочеться додому
 • Найбільше паразитів виявляють …антикорупційні методи.

Бережіть себе та своє здоров’я!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим

методом Терновської Тамари Олексіївни та рекомендацій від автора –

дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

ЯКЩО Ж ПАЦІЄНТ  БАЖАЄ ЗБЕРЕГТИ   ВЕНОЗНІ СУДИНИ – ЩАДНИЙ СУДИННОЗБЕРІГАЮЧИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ТЕРНОВСЬКОЇ ТАМАРИ ОЛЕКСІЇВНИ Є ЧИ НЕ ЄДИНИМ ВИХОДОМ!

Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.
Хвороба не пройде сама, зверніться за допомогою до досвідченого лікаря!
Запишіться  на консультацію через Direct або за номером телефону:  +38 (050) 807 87 24
Дізнайтесь більше про унікальний судиннозберігаючий метод Терновської Т.О.

на сайті www.materinka.org

Цінуйте один одного. Миру нам!

2024-07-03T13:07:48+00:00
Call Now Button