Дослідження, які вражають і надихають.. про глисти, пробіотики, трансплатацію фекальної мікробіоти знайомили на 5ти хвилинках МЦ “Материнка”

  • Коли в Арктиці відкрили нафту, туди поїхали промисловці з метою народити там дітей, адже закон дозволяв розробляти родовище лише місцевим мешканцям. Коли народжені в ідеально чистих для мікрофлори умовах  вічної мерзлоти повернулись в свої країни, вони швидко померли, так як тутешня флора виявилась згубною для них. Цей жахливий випадок показав лікарям, що не треба боротися з усіма бактеріями, тотально використовуючи деззасоби, а потрібно трошки «розвести» бактерії, прибираючи водою з миючими засобами.
  •  В самому ж організмі корисними є бактерії-пробіотики, а є і зовсім не корисні. В нас багато чого з подібного може бути в кишківнику. Та якщо є збудники захворювань і при цьому людина почуває себе в нормі – ці бактерії не треба знищувати, так як організм вчиться на них боротися і при масованій  атаці їм подібних, людина не захворіє  або легше перенесе хворобу. Навіть при поносі доцільно спочатку кілька днів промивати кишківника й попити пробіотиків, а вже якщо не допомогло – застосувати таблетки.
  •  При дисбактеріозі рекомендовано вживати пробіотики не менше 4 тижнів. Причому, це має бути не один, а спектр пробіотиків. Варто знати, що не всі корисні бактерії із за соляної кислоти в шлунку пройдуть в кишківник – тому необхідно додатково застосовувати пробіотики в  мікроклізмах.
  •  Американці славляться тим, що проводять свої дослідження  в великий часовий період та з великою кількістю людей, тобто підходять до наукової справи змістовно. Вони виявили, що  навіть не всі глисти можуть бути шкідливі. Так, діти, які мали «гострики», були в подальшому більш стійкі до загроз цукрового діабету та астми.  А при хворобі Крона людей допомагав рятувати гельмінт «власоглав». Яйця вводили в організм і вони справлялись з хворобою, а через 2 роки виводились за допомогою  таблеток. Ці процедури розповсюдженні в Німеччині.
  •  ТФМ – так, це трансплантація фекальної мікробіоти. В тридцятирічного чоловіка із розсіяним склерозом виникли суттєві проблеми здоров’я:  по причині проблем з ЦНС, фактично зупинився кишківник й почались постійні запори; були сильні головокружіння; не міг обійтись без візка з-за великої слабкості в ногах; стояв сечовивідний катетер, із-за порушення сечовиділення. Він пройшов курс ТФМ 5 сеансів (1-2 рази в тиждень), в результаті чого:  нормалізувався стул, чоловік почав самостійно ходити, позбувся катетеру. Перлмутер не описує дозування, лише тривалість курсу та те, що процедури в США не роблять. Перед процедурами ТФМ  донори проходять обширне коло обстеженнь, де їх перевіряють на ВІЛ, інші хвороби.

Фармакологія й інші лікувальні методи в даному випадку виявились безсильними, але, як бачимо, не можна одразу казати, що дана хвороба невиліковна.  Ми ще мало знаємо про можливості свого організму!

Щодо лікування варикозу без операції унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Ми завжди Вам раді, в межах наших можливостей.

МЦ “Материнка”

2023-08-31T13:19:17+00:00
Call Now Button