Гельмінти від котів і собак – небезпечні. Гельмінтотерапія не поширена, але можлива в майбутньому.

  • Від собаки та кішки можна заразитися токсакарозом (собачими аскаридами). Токсокара виділяє приблизно 40 млн. яєць в день.   Підчепити хворобу можна, якщо з землею  цей збудник попав на полуницю чи інші фрукти та овочі, що продаються на ринку. Наслідком дії токсокари може бути хронічний кашель, вплив на нервову систему, очні прояви (в особливих випадках може дійти до сліпоти), висипання на шкірі (алергічний дерматит).

Не хвилюйтесь завчасно – виявлення антитіл до токсокар в аналізі крові  підтвердить чи виключить наявність токсокари в організмі – Ви завжди можете проконтролювати свій стан здоров’я і ефективно його пролікувати.

  • Є й поняття гельмінтотерапія – умисне зараження гельмінтами (певних видів) з лікувальною метою. Зазвичай використовуються гельмінти без здібностей до розмноження. Розглядається як експериментальний метод (проводяться клінічні дослідження) для лікування деяких аутоімунних хвороб: хвороба Крона, целіакія, розсіяний склероз, бронхіальна астма.

(Інформація надана в медичному кабінеті «Материнка» перед початком робочого дня для працівників, проводяться щодня цікаві/корисні п’ятихвилинки. 17.05.24).

Гумор, уроки мудрості народної й видатних людей:

  • Розумний не тільки не скаже нічого дурного, але й ніколи не почує такого (Л. Берне)
  • Спина – є головним органом тіла  людини. Вона практично у всьому приймає участь: навчанні, важкій праці, лікуванні потім. Завжди в русі і у  пошуку вічних пригод перебуває її нижня частина.  Але важливі рішення варто приймати лише тим, що знаходиться зверху – головою. Руки, які беруться за будь-яку працю, мають також  рости з правильного  місця!

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. (поступове звуження розширених вен і відновлення повне/часткове клапанів вен) та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Ми завжди раді допомогти покращити стан Вашого здоров’я, в межах наших можливостей.

2024-05-24T09:55:13+00:00
Call Now Button