Гірудотерапія в Гінекології. Нове чи перевірене часом в лікуванні жіночих хвороб?

ЖІНОЧІ ХВОРОБИ ЛІКУЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ГІРУДОТЕРАПІЇ

В наш час, коли успіхи сучасної фармакології безперечно в визнаються всіма,   широке,  іноді  без лікарського призначення,  вживання медичних препаратів призводить  деколи до фармакозалежності та алергій.

А тому все частіше хворі звертаються до нетрадиційних методів лікування.

Медичний кабінет «Материнка» спеціалізується саме на нетрадиційному  лікуванні варикозного розширення вен запатентованим методом Терновської Т.О. –  введення в варикозно розширену вену слабких розчинів перекису водню.

Одночасно в медичному кабінеті широко застосовується метод гірудотерапіі – лікування п’явками.

Сучасними дослідниками доведено, що п’явку слід розглядати як єдиний живий, досить складний та своєрідний неспецифічний подразник по відношенню до організму людини в цілому, а не просто як локальний спосіб механічного вилучення крові з капілярів над певним «проблемним» органом. Хоча слід пам’ятати, що саме порушення мікроциркуляції лежать в основі багатьох уражень тканин та органів, їх хвороб та організму в цілому, а не тіль­ки одного «проблемного» органу. І саме п’явка здатна поновити, «відреставрувати» русло мікроциркуляторної системи організму.

Зараз достеменно встановлено, що в місці присмоктування п’явки мікросудини роз­ширюються, а у віддалених областях звужуються, забезпечуючи відтік крові з глибоко розташованих органів.

Рятують п’явки від безсоння, виліковують головні болі при неврозах і запамороченні, епілепсії, мігрені, невритах слухових нервів, допомагають при радикулітах, міозитах, ревматизмі, ревматоїдному артриті, артрозах, остеохондрозах, ураженнях кісток і суглобів після травм. Ефективні п’явки і при забоях, переломах, гематомах, знімають також набряки.та ін.,  .

Поряд з використанням п’явок при лікуванні варикозу, остеохондрозу,  гіпертонії, глаукомі,  тромбофлебіті і багатьох інших захворюваннях, в медичному кабінеті «Материнка»  гірудотерапію застосовують і для лікування гінекологічних захворювань.

Застосовувати п’явок для лікування жіночих хвороб почали ще здавна. Ходять легенди, що сама єгипетська цариця Клеопатра застосовувала їх.

П’явки в гінекології допомагають впоратися з наступними жіночими захворюваннями:

 • хронічне і гостре запалення придатків;
 • захворювання шийки матки;
 • спайкові процеси;
 • запальні процеси органів малого тазу;
 • варикозне розширення вен;
 • дисфункція яєчників;
 • міома матки;
 • безпліддя;
 • ерозія шийки матки;
 • кольпіт;
 • бартолініт;
 • кісти яєчників;
 • ендометріоз;
 • порушення оваріально-менструального циклу;
 • фіброзна мастопатія.

Ферменти слинних залоз, які вприскує при прокушуванні шкіри п’явка, діють на весь організм в цілому, коректуючи роботу усіх функціональних систем без негативних побічних ефектів. Вони мають протизапальний, протисклеротичний; протидепресивний та ін.  ефекти.

Такий фермент п’явки як гіалуронідаза сприяє проникненню інших ферментів в тканини організму. Гіалуронідаза  руйнує гіалуронову кислоту сполучної тканини. Це сприяє розсмоктуванню  рубців, спайок, які викликають  неможливість проникнення сперматозоїду в яйцеклітину, що є причиною безпліддя.

П’явка часто реально рятує від операції або стає єдиним засобом, який допомагає хворим – наприклад, при варикозі (як нижніх кінцівок, так і тазу),

Однак, слід пам’ятати, що медична п’явка – не панацея від усіх хво­роб. Гірудотерапія дає хороші результати як сама по собі, так і в поєднанні з іншими методами лікування. Вона мала б бути незамінною в арсеналі сімейного лікаря. Ускладнень під час або після застосування медичних п’явок, як правило, не спостерігається. Побічна дія може проявитися у вигляді почервоніння і, рідко, свербіння на місці присмоктування п’явки. Протипоказами є виражена анемія, гемофілія, яскраво виражена гіпотонія та вагітність, онкозахворювання.

Але існує одна безперечна умова – перші процедури гірудотерапії пови­нні проводитися досвідченим та підготовленим медичним персоналом. Такий є в мнашому медичному кабінеті «Материнка»!

Вартість гірудотерапії робить її доступною кожному бажаючому.

35 грн –постановка одної п’явочки. На процедуру ставлять – 7-10. На курс лікування можна зробити розрахунок: 1 п’явка/кг ваги людини.

Призначення можна отримати після консультації гінеколога.

Жіноча гінекологія практично не має протипоказань для гірудотерапії.

Вони включають в себе:

 • анемію;
 • гемофілію;
 • низький тиск.

Довідка по телефону +380508078724.

м.Кропивницький, вул.Гагаріна 9.

www.materinka.org

2021-12-09T11:25:51+00:00
Call Now Button