Горіхи в раціоні пацієнтів МЦ «Материнка» (елемент з лікування вен без операції методом Терновської Т.О.).

Горіхи в раціоні пацієнтів МЦ «Материнка»
В нашому медичному центрі «Материнка» лікують варикозно розширені вени. Наша мета – відновити еластичність судин та роботу клапанного апарату. Для цього важливе значення має вживання мінералу міді нашими пацієнтами, тому що мідь необхідна для роботи ферментів, що синтезують еластин. Цей структурний білок сполучної тканини не дає венозним, артеріальним стінкам надлишково розтягуватися під напором стовпа крові, утворюючи варикозні вузли, аневризми. А при розтягненні стінки вени сприяє її звуженню.
Це є дослідження доктора Стюарта Картреда, який у 1957 році встановив, що причиною аневризми, варикозу є дефіцит міді в організмі. Дефіцит міді також є причиною зморщування шкіри, появи кіл під очима і ліній на обличчі. Людина стає схожою на висушений чорнослив.Щоб не було цього, нам приходять на допомогу горіхи.

Найбільше міді зустрічається в таких їх видах: кеш’ю, лісовому, кедровому та грецькому. Ще горіхи містять багато корисних жирних кислот, незамінних омега-3, вітамінів Е та поліфенолів.

Жирні кислоти мають седативну дію і знімають нервові перенавантаження і стреси, що є важливо в наш час. Це допомагає людям, в яких варикозне розширення вен. Вітамін Е додає венам еластичності, знімає біль та усуває м’язові судоми. Поліфеноли сприяють покращенню пам’ятті та концентрації уваги.

Горіхи є невід’ємною частиною нашого життя та наших пацієнтів. Рослинний білок, вітаміни, мікроелементи, корисні жири та рослинні волокна якнайбільше повинні входити в раціон під час лікування. За день людина повинна вживати 20-25 грамів горіхів (це половина долоні), але не менше двох разів на тиждень.

Отже, тепер Ви знаєте і зможете обрати серед багатьох варіантів міні перекусу – смачний і корисний!

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!
Щодо лікування варикозу без операції щадним методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером:
050 80 78 724
(Пн-Пт, 8:00-14:30).
Ми завжди раді допомогти Вам досягти бажаного, в оздоровленні свого тіла.
МЦ «Материнка»

2022-11-07T12:51:01+00:00
Call Now Button