Хіромі Шинья : «Про шкідливість здорового харчування”, або “Як жити до 100 років?»

Хіромі Шинья : «Про шкідливість здорового харчування”, або “Як жити до 100 років?»
Тема здорового харчування охоплює все більше людей. Людство в пошуках, що ж насправді криється під назвою здорового харчування. На це питання відповідає нам японський лікар Хіромі Шинья. За сорок років своєї практики в нього не померла жодна людина хоча він лікував і тяжкохворих. Згідно дослідженням Хіромі Шинья. Людина чим раніше починає вживати такі продукти, як м’ясо, молоко, тим раніше починає хворіти. Про молоко Хіромі розповідає: «Молоковмісні продукти сприяють створенню великої кількості бактерій, які шкідливо діють на мікрофлору кишківника і тоді в товстому кишківнику утворюються вільні радикали і токсичні речовини.
На цьому тлі виникають такі захворювання:
Алергія
Лейкемія
Діабет
Нервові розлади.
Хіромі Шинья пропонує наступне:
90% перевага салатів і зернових, свіжих овочів і фруктів
10% тваринна їжа,перевагу надати рибі
Крупа повинна бути цільнозернова
Пити воду до їжі за 1 годину
40 разів пережовувати і невеликими порціями
Виключити:
– м’ясо, яке прискорює процеси старіння. (Людині потрібно на день 60 г білків,які можна взяти із бобових – квасоля,горох).
– молоковмісні продукти
– маргарин
– смажену їжу
Якщо змінити неправильне харчування та спосіб життя то можна уникнути генетично- запрограмованих хвороб.
Пити воду після сну, перед кожним прийомом їжі, по 500 мл невеликими ковтками в теплому вигляді сприяє підвищенню активності ензимів. Коли організму не вистачає рідини, слизові оболонки втрачають вологу і пересихають. Тоді організм легко піддається запаленням, вірусам, бактеріям. При нестачі вологи мокротиння і слиз прилипають до стінок бронхів і виникають сприятливі умови для їхнього розповсюдження.
В склад крові і лімфи входить вода, а лімфатичні судини служать для виведення відходів із організму.
Для зниження згущення крові та обезводнення дуже важливо пити чисту воду. Тому що в компоті,чаї,каві містяться домішки,які забирають рідину з організму.
Всі лікарські засоби,які швидко діють токсичні,тож не треба вірити в чудо-таблетку.

Рекомендації Хіромі Шинья по багатьом питанням співпадають з рекомендаціями по харчуванню в медичному кабінеті «Материнка».
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВІЙ ОРГАНІЗМ!:)

2020-01-17T13:57:01+00:00
Call Now Button