Хочете проростити нут? – Інструкція по Пророщуванню нуту від МЦ “Материнка”

Покрокова інструкція пророщування нуту в домашніх умовах:

Вам знадобиться для цього:

  • – нут – 150-200 грам
  • – вода питна – 500-600 мл
  • – ємність зі скла або кераміки
  1. Спочатку вибираємо потрібний  сорт нуту. Він може бути  зеленим, червоним, коричневим, чорним і ясно-жовтим. Звертаємо увагу на його стан. Він повинен бути сухим, без пошкоджень і цвілі. Термін зберігання нуту — один рік в сухому затемненому місці;
  2. Промиваємо. Для цього використовуємо проточну воду. Залийте горох водою так, щоб рідини було в 2-3 рази більше, ніж нуту. Накрийте кришкою і залиште в темному місці при температурі 20-22 градуси за Цельсієм на 8-12 годин. Нут дуже швидко вбере в себе рідину і збільшиться в чотири рази. Також можливий метод пророщення, якщо замотати у вологу марлю або тканину. В цьому випадку важливо стежити, щоб тканина постійно була вологою.
  3. Нут повинен  замочуватися  протягом дванадцяти годин. Після закінчення часу  зливаємо  воду.  Сполосніть набряклий нут і можете його їсти. Нут володіє смачним, злегка солодкуватим горіховим смаком.
  4. Можна продовжити пророщувати нут. Для цього його можна поставити в холодильник, в чашку додати чистої води. При цьому нут потрібно три рази на день перемішувати. Корисні речовини в найбільшій кількості  накопичуються на п’яту добу пророщування. За цих п’ять днів потрібно з’їсти всю  кількість пророщеного нуту. Якщо ви не встигли цього зробити, то на шостий день цей нут викиньте, і почніть готувати новий.

Приємного смаку!)

МЦ Материнка

Спеціалізація -лікування вен без операції зберігаючим судини методом Терновської Т.О.

м.Кропивницький

вул.Гагаріна 9

0508078724

2021-02-08T09:40:16+00:00
Call Now Button