Хочете змін? Корисно знати для уникнення ряду захворювань. Інформація з пятихвилинок колективу МЦ “Материнка”.

На ранкових теоретичних заняттях ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

  • Девід Перлмутер виводить людей з різних хворобливих станів завдяки дієті. В його практиці був випадок, коли до нього привезли на інвалідній колясці пацієнта із розсіяним склерозом. Спеціальна дієта налагодила хворому показники  інсуліну,  глікованого гемоглобіну. Людина почала самостійно ходити, забула про візок та катетер виведення сечі!
  • За Д. Перлмутером та К. Лобергом при проведені обстежень натще  рівень інсуліну  має бути нижче 8 МО/мл (ідеально – нижче 3), при обстеженнях на гемоглобін А1С – 4,8 – 5,4%.
  • Від нашої мікрофлори багато чого залежить. В тілі  людини в 10 разів більше мікробів, ніж клітин, але мікроби в багато разів менші за розміром ніж клітини. Найбільший вплив на організм здійснює мікрофлора кишківника,  від якого залежить й наша імунна система. Мікрофлора – це мікроби, пробіотики. Вони живуть на волокнах – пребіотиках.  Мікрофлора виробляє вітаміни, медіатори, навіть визначає чи почуваємось ми ситими або голодними!
  • Перлмутер рекомендує вживати ферментовані  харчові продукти ( квашені морква, капуста), здорові жири, безглютенову їжу. Пропонується вуглеводна, мало вуглеводна та кето-дієти. Лікар Терновська Т.О. дотримується вуглеводної – 60% вуглеводів, 18% білків, 22% жирів, що на погляд Д. Перлмутера, не є оздоровчою дієтою.
  • Під спостереженням Д. Перлмутера проводилось дослідження, де людей поділили на групу, що вживає мало жирну їжу та що вживає оливкову олію і  горіхи. В останній групі спостерігалося менше уражень хворобою Альцгеймера та деменцією. Але не зловживайте жирною їжею – замість бекону їжте горіхи.
  • Для підтримки шлунково-кишкового тракту (ШКТ) потрібно знати 3 особливості:
  1. Їсти їжу, щоб не знищувати мікрофлору кишківника. На ринку, щоб молоко довго не скисало – додають антибіотик, що не корисно для людини. Треба бути обачливим та обізнаним  при формуванні раціону.
  2. Вживати грубу клітковину – речовину, яка сприяє розмноженню мікрофлори ШКТ.
  3. Стрес.  Д. Перлмутер  вказує, що кількість клітин мозку дорівнює кількості клітин ШКТ. Рекомендації по вживанню антидепресантів засновані на тому, що вони допомагають виробляти серотонін. Але цей гормон виробляється  10% мозком та 90% ШКТ.  Тому краще попередньо нормалізувати мікрофлору, притримуючись цих трьох особливостей її функціонування в організмі.
  • При лікуванні варикозної сітки (телеангіоектазій) спостерігаються неоднозначні результати. Лікар Ілюхін вказує, що в одних випадках є покращення, в інших – немає. В МЦ «Материнка» ми займаємось лікуванням великих вен безопераційним щадним методом Терновської Тамари Олексіївни. Випадки телеангіоектазій ми також беремо, але попередньо ознайомивши пацієнтів з науковими викладками щодо досвіду такого лікування.
  • Відомо, що у акул та алігаторів протягом життя виростають нові зуби.  Гарна новина і для людей – в цьому напрямку вчені провели успішні дослідження на мишах. Справа в тім, що існує білок USAG-1, який блокує ріст нових зубів і, виключивши його вплив, можна домогтись росту нових зубів. До 2025 року планують  вдосконалити методику та провести дослідження на людині.
  • Актуальний вислів.

Секрет тривалого та щасливого життя: їсти потрібно в 2 рази менше, сміятись пропорційно більше, рухатись – ще більше. А любити потрібно без міри!

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді.

2023-07-13T10:30:33+00:00
Call Now Button