Їжа – елемент в способі життя як шлях до ідеального себе. МЦ “Материнка” стає причиною позитивних змін в здоров’ї відвідувачів.

Продовжуємо розгляд четвергового заняття МЦ “Материнка”:

  • На минулих заняттях обговорювались рекомендації із раціонального харчування і здорового способу життя. Вадим Зеланд в своєму відео «Живая кухня» (https://www.youtube.com/watch?v=wypk2sdMnI4) описав підхід до харчування, який в багатьох чинниках вторить нашим рекомендаціям.
  • Зверніть увагу, що правильне харчування в даній системі пропонується для накопичення власної життєвої енергії, яка потрібна для практик транссерфингу реальності. Останнє визнається езотеричним вченням, тому його краще віднести до кола питань вибору життєвих цінностей, які на своєму шляху вирішує кожна  повнолітня людина самостійно. Ми ж торкнемося лише харчування, та описаних в відео біологічних процесів в тілі.
  • Які ж надано поради? Потрібно вживати їжу послідовно, тобто не змішувати продукти. Інакше організм не встигає пристосуватись, тому їжа починає гнити. Їжа має бути живою – потрібно перейти на сироїдіння. Харчування лише роздільне, тобто вживати продукти, які між собою сумісні. Універсальна порада автора в цьому випадку – суміщувати із свіжою зеленню.
  • Будь-яка термічна обробка при приготуванні їжі – забороняється. Якщо варити чи жарити – ми вбиваємо корисні природні властивості харчів. Організм забивається відходами і потребує очищення. Наслідками можуть бути хвороби, в’ялість, надмірна вага. Автор наголошує, що енергетика організму також страждає. Залишається лише слабкий струмок енергії, недостатність якої негативно впливає і на тіло, чим створюється порочний замкнутий круг. Людина не може вибратись з хвороб.
  • Спочатку рекомендовано почистити печінку за допомогою методик, яких можна багато знайти в інтернеті. Перехід на правильне харчування робиться поступово, так як лише через рік біохімія, пристосована до вживання «неправильної» їжі, перестроюється на новий лад. При різкому переході можливі збої в роботі організму, але автор не виступає проти такого переходу. Головний принцип – не треба нав’язувати методику собі чи іншім. Все добровільно.
  • Воду пити за 15 хвилин до вживання їжі, або через 2 години після, щоб покращити травлення. Вживати потрібно свіжі фрукти, овочі, морепродукти, горіхи, мед. А зернові крупи, молоко, консерви, дріжджовий хліб  не містять нічого корисного для тіла, тому утворюють лише шлаки. Вживання їх , як бачимо, суперечить меті корисного харчування. Кухня має бути живою, такою, як створила природа і до якої ми пристосовані. Так, ми звикли вживати все під ряд, але функціонуємо лише завдяки вичерпному ресурсу нашого тіла.
  • Вадим Зеланд додатково рекомендує рухомий спосіб життя. Для цього достатньо 40 хвилин в день прогулянки на свіжому повітрі.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу без операції унікальним ефективним  щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді.

Корисну інформацію щодо поліпшення стану здоров’я можна отримати з наших джерел:

Facebook:
https://www.facebook.com/materinka.org/

Instagram: https://www.instagram.com/materinka_org/

Можете дізнатись про нас на нашому сайті: https://materinka.org/paciientu.html

Або за номерами телефонів:
+380508078724
+380965345205
Нам приємно бути причетними до позитивних змін в Вашому житті!

2022-12-07T12:25:58+00:00
Call Now Button