Їжа і стан здоров’я. Базові знання раціонального харчування від МЦ “Материнка”. Що ? Як? Коли ?

Рекомендації  по  раціональному  харчуванню в медичному кабінеті «Материнка»

Це розумне харчування. Під час прийому їжі ми маємо мати добрий настрій.

Слова подяки за приготовану їжу,подану їжу треба казати всім. Процес вживання їжі має бути в спокійній обстановці, не треба відволікатися на інші заняття : читання, перегляд телепередач.

2.Найкращий час для прийому їжі з 12 до 20 годин. Тоді активно виділяються травні соки і ферменти по всьому шлунково-кишковому тракті –  це дає можливість організму активно перетравлювати і засвоювати їжу.

3.Харчову грудку жувати треба здоровій людині 40 разів.

З захворюванням шлунково-кишкового тракту 100 разів.

4.Воду пити за 1 годину до прийому їжі і через 3-4 години після, щоб  не перешкоджати травлення і засвоюванню їжі, тому, що соки в шлунку розводяться водою, що  погіршує процес травлення.

5.Кількість прийомів їжі має бути 1-2 рази на день. У людей з захворюваннями шлунково-кишкового тракту приймати їжу потрібно 4-5 разів на день, дрібними порціями.

6.Варена їжа при попаданні в шлунково-кишковий тракт викликає  збільшення лейкоцитів в периферичній крові, що зменшує і виснажує можливість імунної системи боротися з хворобами.

7. Кількість їжі на один прийом має вміщуватись в 2-х жменях людини (200-300 мл).

Переїдання перевантажує ШКТ і приводить до порушень його роботи, їжа там починає загнивати, це супроводжується диспепсією і навіть отруєнням їжею.

8. Не рекомендується змішувати вуглеводи з білками, а отже вживати зелень можна і з білками, і з вуглеводами.

9. Вживання молока негативно позначається на стані здоров’я дорослої людини, бо молоко є призначеним харчуванням для немовлят. У дорослої людини відсутні ферменти для перетравлювання білка казеїну, що є в молоці і це може призвести в кінцевому результаті  до таких захворювань, як мігрень, закреп, рак, катаракта, хронічна втома, алергії, шлунково-кишкові кровотечі, аутизм, діабет 1 типу, ішемічна хвороба серця, хвороби суглобів.

Вживання м’яса, теж недоцільно ,бо організм  пересичується трупними ядами: кадаверін, нейтрін,які негативно впливають на тіло людини. У південних народів (по Атерову) є такий вид катування:харчування одним м’ясом і через 2 тижні тіло людини починає розкладатися і людина помирає.

10. 30% людей на планеті мають непереносимість до глютену, що приводить у них до таких хвороб і аутоімунних розладів:

 • Тиреоїдит
 • Бронхіт
 • Шизофренія
 • Алкоголізм.

11. Нейрогенез це утворювання нейронів у дорослої людини. Утворюють вони із стовбурових клітин протягом усього життя. Для покращення нейрогенезу потрібно знизити калорії до 20-30%, потрібно короткочасне голодування (починати з посту).

Погіршення нейрогенезу викликають:

 • Насичені жири
 • Алкоголь
 • Куріння
 • Переїдання
 • Варена, жарена, копчена їжа, та занадто жирна.

Надбання нових знань, стимулює нейрогенез.

 • Флавоноїди (гіркий шоколад,чорниця,омега з жирні кислоти (морська риба,товстолобик).
 • Темні сорти вишень і черешень, виноград темних сортів.
 • Хрустка їжа.
 • Приємні умови.

Питання їжі особливо актуально постає серед відвідувачів МЦ “Материнка”, так як в процесі лікування вен без операції щадним методом Терновської Тамари Олексіївни надаємо дієві рекомендації по збереженню судинної системи в гарному станні.

Будьте здорові! Бережіть себе!

www.materinka.org

+380508078724

2021-06-16T12:48:31+00:00
Call Now Button