Як допомогти організму знищити віруси та бактерії?

Як «САМОЇДІННЯ» може допомогти в боротьбі з .. вірусами та бактеріями?
А також розглянемо вплив на наш організм в подальшому цього унікального процесу.
У 2016 році японський вчений Есінорі Охсумі отримав Нобелівську премію за дослідження в лікуванні нервових та онкологічних хвороб за допомогою аутофагії.
Аутофагії – це процес, в результаті якого наші клітини «утилізують» самі себе. В першу чергу знищують «шлаки»- пошкоджені білки, залишки зруйнованих клітинних структур та інші «відходи» метаболізму вони перетворюються в первинні речовини «цеглинки», з яких потім будуються нові клітини. Вчені акцентували увагу на два основні напрямки аутофагії:
Руйнування патологічних білків в нервових клітинах, через накопичення яких виникає хвороба Альцгеймера та інші нейродегенеративні захворювання .
Самознищення ракових клітин.
Також дослідження показали, що аутофагію можна використовувати у боротьбі зі старістю та продовження життя, і лікування багатьох хронічних захворювань. Цікаво що клітини також знищують віруси та бактерії.
Отже цей процес має вирішальне значення для здоров’я організму. Його оновлення та виживання.
Яким чином можна «запустити» процес аутофагії?
Виявляється, що аутофагія активізується після голодування на протязі лише 12-ти годин. Тобто – достатньо не їсти всього 12-ть годин чи трішечки більше наприклад: якщо останній прийом їжі о 18.00 то до 8.00-10.00 годин ранку процес аутофагії успішно спрацьовує і благотворно впливає на людський організм такий метод вчені назвали інтервальною дієтою або перерваним голодуванням. Це допоможе не тільки оздоровити організм але й знищити зайві калорії та кілограми. Також на процес аутофагії позитивно впливає обмеження вживання їжі та виключення з раціону легкозасвоюваних вуглеводів.

“Материнка” в якості популярізації здорового способу життя допомогає розібратись в ключових поняттях для доброго стану здоров”я.

2020-01-14T20:14:40+00:00
Call Now Button