Які ускладнення від приставки медичних пявок (гірудотерапії) можна уникнути? розказуємо все. МЦ “Материнка”.

Які ж бувають ускладнення від гірудотерапії?

Слід зауважити, що вони можуть бути як результатом некомпетентності людини, яка ставить п’явки, так і з причин у самого пацієнта, який має певні особливості організму або не виконує рекомендації спеціаліста.

Ускладнення також поділяють на 3 типи:

тривалі кровотеча, запалення, довготривалі незаживаючі ранки.

Тривалі кровотечі можуть бути при поганій роботі механізму згортання крові, про що може вказати коагулограма. П’явку можуть поставити близько до судинної стінки – в цьому випадку треба застосувати тугі валики і амінокапронову кислоту.
Запалення можуть бути при синдромі імунодефіциту в людини, занесення бруду і інфекції, довге тримання валика на ранці, нестерильні гігієнічні засоби. Наслідком можуть бути запалення, карбункули, фурункули і сепсис.

Незаживаючі ранки можуть бути викликані атеросклерозом нижніх кінцівок, цукровим діабетом. В цих випадках п’явки треба ставити НЕ нижче половини гомілки!
• Взагалі-то, кровотеча може означати, що п’явку поставлено як раз в хворе місце! Тут застосовуються звичайні методи зупинки крові – тампони, валики тощо.

Телефон для довідок 0508078724

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам в Україні!

Пявки не панацея для пацієнтів з варикозною хворобою. Для схильних до цого недугу маємо чудову новину, яка дає надію на покращення стану вен.
Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. можлива за номером:
050 80 78 724.
Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 11,5-17,25 тис.грн (станом на січень 2024 року).
Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я. https://materinka.org/

2024-02-15T14:43:00+00:00
Call Now Button