Які ж бувають ускладнення від гірудотерапії? Приставка медичних п’явок, коли ж бувають кровотечі?

 • Які ж бувають ускладнення від гірудотерапії? Слід зауважити, що вони можуть бути як результатом некомпетентності людини, яка ставить п’явки, так і з причин у самого пацієнта, який має певні особливості організму або не виконує рекомендації спеціаліста. Ускладнення також поділяють на 3 типи: тривалі кровотеча, запалення, довготривалі незаживаючі ранки.

Тривалі кровотечі можуть бути при поганій роботі механізму згортання крові, про що може вказати коагулограма. П’явку можуть поставити близько до судинної стінки – в цьому випадку треба застосувати тугі валики і амінокапронову кислоту.

Запалення можуть бути при синдромі імунодефіциту в людини, занесення бруду і інфекції, довге тримання валика на ранці, нестерильні гігієнічні засоби. Наслідком можуть бути запалення, карбункули, фурункули і сепсис.

Незаживаючі ранки можуть бути викликані атеросклерозом нижніх кінцівок, цукровим діабетом.

В цих випадках п’явки треба ставити НЕ нижче половини гомілки!

 • Взагалі-то, кровотеча може означати, що п’явку поставлено як раз в хворе місце! Тут застосовуються звичайні методи зупинки крові – тампони, валики тощо.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. з використанням індивідуально підібраних доз Н2О2

можлива за номером: 050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 11-17 тис.грн (станом на січень 2024 року).

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я.

 • МЦ «Материнка»
  ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ
  безопераційним запатентованим методом Терновської Тамари Олексіївни
  м. Кропивницький , вул. Гагаріна,9, тел. 050-80-78-724
  https://materinka.org/
2024-03-21T10:11:32+00:00
Call Now Button