ВІРУС. КОРОНАВІРУС. ВАРИКОЗ. ЇХ СПІЛЬНИЙ ВОРОГ – МЕДИЧНА П’ЯВКА. ЧИ ЦЕ ВАРТО ЖИТТЯ?

Здавалось би, що може бути спільного між варикозом і вірусом COVID-2019? На перший погляд, нічого. Це на перший погляд. АЛЕ, в них є спільний ворог, черв’ячок, п’явочка медична,  латиною Hirudo medicinalis.

Застосовувати п’явки почали ще в сиву давнину. З китайських рукописів історики дізнались, що вже 4000 років назад п’явку використовували з лікувальною метою. Історія знає випадки, коли вперше почали використовувати в гінекології, при обморожуванням, при стресі, при пораненнях…

П’явки в своїй історії застосування  пережили злети і падіння. Сьогодні гірудотерапії відроджується в багатьох країнах дякуючи розвитку нових знань, досягненням генної інженерії, молекулярної біології. Ці знання дали теоретичне обґрунтування показів і протипоказів застосування гірудотерапії. Людство зрозуміло, що гірудотерапія має явні переваги перед фармакологічним лікуванням, бо надає комплексний природний вплив на організм хворого практично без негативних побічних ефектів.

В чому ж секрет маленької «лікарки»? Медична п’явка вприскує за один сеанс  більше 100 біоактивних препаратів, які викликають протизапальну дію, активують місцевий капілярний кровообіг, розсмоктують тромби, спайки, рубці. Біологічно активні речовини, які продукуються п’явками, активують імунну систему людини. Ось чому при лікуванні конкретного захворювання хворий разом з тим отримує як подарунок ще й підсилений імунітет. А маючи  здоровий імунітет, організм здатен легше побороти будь-які захворювання бактеріального або вірусного походження, в тому числі і викликані вірусом Covid-19.

В медичному кабінеті «Материнка» активно використовується гірудотерапія, в певних випадках і при лікування варикозу запатентованим лікарем Терновською Тамарою Олексіївною  безопераційним методом . Також  тут надається  допомога хворим на тромбофлебіт, атеросклероз,  певних захворюваннях опорно-рухового апарату,  серцево-судинної та травної систем. І все це за допомогою все тієї ж п’явочки – улюблениці Дуремара.

Практично процедура займає від 20 хвилин до 1 години 30 хвилин (вибраний час процедури залежить від індивідуально поставленої мети). Вартість постановки одної п’явки станом на 01.10.2020 року – 35 грн. Консультація і запис на лікування в м. Кропивницький за тел. 0508078724 (з 7.30 до 16.00).

Будьте здорові!

2020-10-05T14:46:50+00:00
Call Now Button