КОРОНАВІРУС. ВАРИКОЗ. ОДИН ІЗ ЇХ ВОРОГІВ – ПЕРЕКИС ВОДНЮ ЗА МЕТОДИКОЮ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О.

Будемо в курсі. Знатимемо як собі допомогти.

Позитивна інформація щодо основного компонента в лікуванні варикозу за методом  Терновської Тамари Олексіївни (перекису водню).

Приємні дані щодо боротьби проти вірусів.

Чарльзом Фарром в 90-х роках 20 століття був розроблений метод  боротьби з вірусними захворюваннями  за допомогою перекису водню (Н2О2). Лікар Томас Леві стверджує, що даний метод є актуальним і сьогодні. Перекис, попадаючи в організм, розщеплюється на активний кисень і воду. Саме активний кисень інактивує вірусні клітини. Віруси покриті ліпопротеїновою оболонкою, а перекис водню розчиняє цю жирову мембрану. Таким чином віруси стають беззахисними і гинуть. Віруси неживі організми. Для життя їм потрібна жива клітина організму, де вони можуть робити копію ДНК чи РНК.

Американський лікар і вчений У. К. Дуглас, автор книги «Цілющі властивості перекису водню», відмічає позитивний вплив перекису водню на дихальну систему. При внутрішньовенному введені розчину перекису водню іде насичення киснем тканин легень, збільшується тиск альвеолярного повітря до 1,2 атмосфер. Кисень, який виділяється після в/в введення розчину Н2О2, піднімаючись вверх по дихальним шляхам, викликає відходження харкотиння при легеневих захворюваннях.

Лікуючи варикозну хворобу за методикою Терновської Т.О. з допомогою в/в введення розчинів Н2О2, ви в певній  мірі звільняєте свій організм від вірусних інфекцій, значно покращуєте стан імунної і дихальної систем.

2020-06-02T11:21:07+00:00
Call Now Button