ЛІКУВАНННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ П’ЯВКАМИ В МЦ “МАТЕРИНКА” (м.КРОПИВНИЦЬКИЙ)

ЛІКУВАНННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ П’ЯВКАМИ

            Остеохондроз – це захворювання хребта, в результаті якого відбуваються дегенеративно-дистрофічні зміни міжхребцевих дисків і прилеглої кісткової тканини.

Якщо болить спина, то Міністерство охорони здоров’я України рекомендує:

  • Залишатись рухливим наскільки це можливо та намагатися продовжувати свою щоденну діяльність. Тривала відсутність активності може погіршити стан.
  • Виконувати прості вправи для спини.
  • Приймати протизапальні знеболювальні засоби (після консультації з вашим лікарем).

При сильному больовому симптомі не потрібно приймати сильні знеболювальні, які, наприклад, містять опіоїди, та мають більший потенціал для заподіяння шкоди організму.  Якщо біль не зникає протягом місяця, заважає виконувати щоденну діяльність та з часом погіршується, – лікар призначить додаткове обстеження і лікування.

Лікар загальної практики- сімейний лікар Терновська Тамара Олексіївна (автор  безопераційного методу лікування варикозної хвороби) рекомендує при болях в спині (остеохондрозі)  разом з іншими методами лікування застосувати п’явки (лікування остеохондрозу п’явками).

Гірудотерапія має явні переваги перед фармакологічним лікуванням, бо надає комплексний природний вплив на організм хворого практично без негативних побічних ефектів.

Медична п’явка вприскує за один сеанс  більше 100 біоактивних препаратів, які викликають протизапальну дію, активують місцевий капілярний кровообіг, розсмоктують тромби, спайки, рубці, що сприяє відновленню пошкоджених тканин і їх функцій. Біологічно активні речовини, які продукуються п’явками, активують імунну систему людини. Ось чому при лікуванні конкретного захворювання хворий разом з тим отримує ще й підсилений імунітет.

При застосуванні гірудотерапії виникає рефлекторний вплив на організм, місцевий і загальний. Після того, як п’явка прокусила шкіру, ввелись біологічно активні речовини, вони викливають подразнюючу дію і сприяють передачі імпульсів з цієї  ділянки в центральну нервову систему. Сумуючись ці імпульси мобілізують сили організму на боротьбу з загрозою для нього, що ніби-то виникла.

Біль в спині, як і будь-який інший біль свідчить про запальний процес.

А ферменти п’явки такі як егліни та гіалуронідаза сприяють знеболенню та мають антизапальну дію.

Чекаємо Вас на консультацію щодо лікування остеохондрозу п’явками, попередня запис за тел.: 3805078724.

2020-12-16T11:23:53+00:00
Call Now Button