Лікувати розширені вени (варикоз) чи вже трофічні зміни? Є ідеальне щадне лікування – метод Терновської Т.О. Де пролікувати вени? І в яку ціну?

В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи проводяться цікаві п’ятихвилинки:

1. Практичні питання, які прискорять лікування розширених вен в МЦ “Материнка”.

 • В перший день війни ми були переконані, що все одно залишаться такі організації, які будуть працювати протягом її перебігу. Вже другий рік в цей непростий час МЦ «Материнка» працює і надає пацієнтам повний обсяг медичних послуг з лікування варикозу.
 •   Ви багато в чому самі піклуєтесь про своє здоров’я, тримаючи безсольову дієту, бинтуючи ноги, витримуючи інші настанови лікаря. Можна сказати, що значний обсяг результату виліковування від варикозу досягається не лише процедурами в медичному кабінеті, а й Вашими власними зусиллями. На жаль були випадки, коли пацієнт не тримає дієту під час лікування, внаслідок чого  на нозі виникають набряки. Слідкуйте, будь ласка, за суворим виконанням рекомендацій лікаря – це є не лише вірне слідування обов’язковим приписам, а в першу чергу і запорука Вашого здоров’я.

2. Професійне втручання чи самолікування.. вибір однозначний при наявності розширених вен.

 • Все ж не слід плутати професійне медичне втручання із самолікуванням. Це питання ефективності отримання результату, тобто одужання, бо завдяки методу Терновської Тамари Олексіївни безопераційного лікування варикозу Ви зекономите час і  чимало зусиль, потрачених на дослідження, пошук інформації і експерименти з методиками застосування ліків. Метод Терновської Т.О. вдосконалюється протягом багаторічної практики (з 2003 року, запатентований в 2009 році) ефективного застосування   і містить в собі увесь обсяг теоретичних і практичних знань, необхідних для безпечного і якісного проведення лікувальних процедур.
 • Тим більше, що наші клієнти, мають схожі проблеми і симптоматику варикозного розширення вен, як і ті, що тільки познайомились в інтернеті з методикою щадного безопераційного лікування Терновської Т.О. перекисом водню, але вагаються. Краще обрати це лікування, ніж склеро- чи лазеротерапію, після яких вени виключаються із кровоносної системи організму. Тим більше, коли грошова вартість наших дорівнює вартості цих процедур.

3. Кого приймаємо на консультацію/лікування унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О., а кого ні?

 • Завдяки відгукам пацієнтів, які прийшли до нас вперше, або вже після хірургічного втручання і виникнення рецидиву варикозної хвороби, до нас телефонують з усієї країни, а також із-за кордону. Звичайно, ми приймаємо/консультуємо усіх охочих, окрім громадян РФ – країни, яка вчинила агресію щодо України.
 • Правда, серед тих, хто отримує повну консультацію щодо стану судин є й ті, кого ми одразу не можемо прийняти на лікування. В такому випадку ми надаємо чіткі рекомендації, які допоможуть покращити стан пацієнта і підготують до лікування вен методом Терновської Тамари Олексіївни.

4. Як покращити 50 % свого здоровя, пролікувавши розширені вени?

 • «В здоровому тілі здоровий дух», – цей вислів найкраще мотивує зайнятись власним здоров’ям, щоб стати найбільш успішним в житті. А варикозну хворобу треба лікувати, адже, позбувшись неї,  Ви вилікуєте 50% свого організму, адже нижні кінцівки містять половину всього обсягу судин, м’язів і кісток тіла людини загалом. А легкість руху і естетичний вигляд після приведення вен в нормальний функціонуючий стан благотворно вплине і на інші аспекти життя, давши позитивне налаштування.

5. Лікувати вени чи вже трофічні зміни?

 • Чим швидше Ви почнете лікувати ноги, тим менше вірогідності запустити хворобу й настання трофічних змін, які до речі, лікувати буде дорожче і довше ніж на початкових стадіях варикозної хвороби. Завітайте в МЦ «Материнка» вже зараз (м.Кропивницький, вул..Гагаріна 9).

6. Питання рецидиву варикозної хвороби і рекомендацій?

 • Питання рецидиву виникає при усіх існуючих методах лікування варикозу, навіть після операції. Так, до нас приходять люди після хірургічного втручання. Але Терновською Тамарою Олексіївною розроблені профілактичні заходи після лікування перекисом, які значно знижують вірогідність повторного розширення вен. Сама лікар позбулася хвороби в 2003 році і, виконуючи власні рекомендації, більше не підліковувалася.  Те, що Ви вже зараз  можете робити – три хвилини щовечора вправу «велосипед», лежачи на спині (найкорисніша вправа проти варикозу), зайнятися йогою, східними оздоровлюючими системами, так як в русі життя! Більш повну інформаціє щодо подальшої профілактики рецидивів Ви можете дізнатись після проходження курсу лікування.
 • Багато людей оцінили і дали перевагу методу безопераційного лікування варикозу перекисом водню над іншими, так як він щадний, безболісний і має загальний оздоровлюючий вплив на весь організм!
 • Уроки мудрості та гумор:
 • Коли душа розм’якла, навіть укус бджоли може завдати великих страждань (Цицерон)
 • Якщо хочете, щоб лікар був чесним, скажіть йому, що у Вас нема зайвих коштів на лікування.
 • Істина найбільше втрачається в суперечках.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди голові допомогти Вам покращити стан здоров’я.

2023-10-24T13:24:04+00:00
Call Now Button