Людина має енергетичні тіла, комплексний погляд на здороровий спосіб життя, їжу. МЦ “Материнка”

Заняття проводимо з аналізм різних оздоровчих систем, проводимо аналіз і бачимо тенденцію в сучасному світі до зваженого підходу до людини як цілісної системи.

О.П. Неумивакін вивчав і правила здорового способу життя. Він зрозумів, що людина отримує енергію не тільки з їжі, але з інших джерел, при цьому, перебуваючи в постійному русі. Він поділив рух на спорт та фізкультуру. Остання сприяє покращенню властивостей тіла, в той час як спорт призводить до перенавантаження.

Нашому тілу потрібні білки та жири, а вуглеводи необхідні для виробітку теплової енергії. В тілі, як і в усьому Всесвіті діють закони збереження і перетворення енергії на інші її види, існування накопичувальної потенціальної та кінетичної рухової енергії.

Енергію, отриману від харчування треба розподіляти та зберігати у фізичний спосіб – вжитій їжі має відповідати достатньа рухомість. Неумивакін наголошує і на духовному аспекті збереження енергії. Людину не можна заставляти щось робити, тому що буде виснаженість та послаблений імунітет. Людину треба попросити або умовити.

  • Рослинна їжа має бути 60%, вуглеводномісна їжа – 20-25%, а білкова – те що залишилось у відсотках. Але не змішувати білкову і вуглеводну їжу! Жарене і жирне – це штучне і від нього потрібно поступово відмовитись, перейшовши на рослинну їжу. Їжу треба ретельно жувати. Їсти потрібно з 12:00 до 20:00– це найкращій період часу для харчування. За годину до їжі та через 3-4 години після можна випити води, бо інакше розведеться травневий сік. Пити тільки талу воду.
  • Варена їжа підвищує кількість лейкоцитів і виснажує імунну систему. Молоко – продукт не для дорослої людини, в котрої немає чим перетравити козеїн.
  • За стіл не потрібно сідати в поганому настрої. Не дивіться телевізор чи смартфон. Подякуйте обов’язково за приготовлену їжу. В буденному житті не відповідайте злом на зло, щоб не отримати погані інформаційні впливи.
  • З цього приводу цікаво розглянути вчення про енергетичні тіла людини. Нагадаємо, що це езотерична теорія, офіційною наукою не підтверджується, але може бути корисна для практичного і теоретичного розуміння певних припущень щодо взаємодії нас зі світом. Спочатку іде фізичне тіло, тобто матеріальне. Потім ефірне, в полі якого проходять електричні струми, що дозволяє робити ЕКГ. Далі астральне тіло – тіло емоцій. Екстрасенси бачать його в світлих або в темних кольорах. Ментальне тіло – останнє, що мають тварини. Припускають, що його може відчувати і п’явка, коли присмокчується. Воно розвинене у тих, хто не полишає розумову діяльність. Каузальне, кармічне тіло – це сховище розумових і моральних якостей досвіду минулих втілень. Якщо чомусь навчились в минулому житті – воно збережеться і вдасться вам простіше. Будхіальне тіло – тіло інтуїції, прозріння, яснобачення. Атманічне тіло – частина абсолюту, в якій записана мета нашого існування.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. з використанням індивідуально підібраних доз Н2О2

можлива за номером: 050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 11-17 тис.грн (станом на січень 2024 року).

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я.

МЦ «Материнка»
ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ
безопераційним запатентованим методом Терновської Тамари Олексіївни
м. Кропивницький , вул. Гагаріна,9, тел. 050-80-78-724
https://materinka.org/

2024-03-22T11:40:21+00:00
Call Now Button