Ми лікуємо унікальним щадним методом вени, але в нас запитують про дію інших методів: в тому числі про ендовазальну лазерну абляцію (коагуляцію).

Ендовазальна лазерна абляція (ЕВЛА) – це метод лікування варикозної хвороби, який полягає в закритті хворобливої вени з використанням лазерної енергії.

Під час процедури, лікар вводить тонке лазерне волокно в хворобливу вену через малий розріз у шкірі. Лазерне випромінювання викликає коагуляцію та заростання вени, що призводить до її закриття. Після процедури закрита вена повільно розчиняється та абсорбується організмом.

Цей метод є менш інвазивним порівняно з традиційними методами лікування варикозної хвороби, такими як флебектомія, а також дає можливість виконати процедуру в амбулаторних умовах або під місцевою анестезією. Процедура також зазвичай не потребує довгого відновлення та може бути виконана у пацієнтів з різними ступенями варикозної хвороби.

Однак, ЕВЛА може бути менш ефективною для закриття деяких видів варикозних вен, особливо для великих підшкірних вен на ногах.
Після проведення ендовазальної лазерної абляції можуть виникнути деякі ускладнення, такі як біль, набряк та підвищення температури у місці втручання. Проте, ці ускладнення зазвичай минають протягом кількох днів після процедури.
Крім того, існує ризик виникнення тромбозу, коли кров згортається всередені вени. Для запобігання цьому ризику пацієнтам рекомендується носити компресійні гольфи або панчохи протягом кількох тижнів після процедури.

Загалом, ендовазальна лазерна абляція є відносно безпечним та ефективним методом лікування варикозної хвороби, який може допомогти пацієнтам позбутися від незручностей та болю, пов’язаних з цією хворобою. Проте, як і у будь-якого медичного втручання, існує ризик ускладнень, тому важливо обговорити всі можливі ризики та переваги з лікарем перед процедурою.

Якщо відсутні протипоказання і Ви бажаєте зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен можна проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Тернівської Тамари Олексіївни.
Запишіться на консультацію за номером телефону +38 (050) 807 87 24

(Використані джерела : 1. Morrison, N. (2017). Endovenous laser ablation for varicose veins. The Lancet, 389(10086), 614-615.
2. Proebstle, T. M., Alm, J., Gockeritz, O., & Wenzel, C. (2009). Endovenous laser treatment of the great saphenous vein with a 940-nm diode laser: thrombotic occlusion after endoluminal thermal damage by laser-generated steam bubbles. Journal of vascular surgery, 49(2), 393-400.
3. Rasmussen, L. H., Lawaetz, M., Bjoern, L., Vennits, B., & Blemings, A. (2011). Randomized clinical trial comparing endovenous laser ablation, radiofrequency ablation, foam sclerotherapy and surgical stripping for great saphenous varicose veins. British journal of surgery, 98(8), 1079-1087.)

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування.

Таким є унікальний щадний судиннозберігаючий запатентований  метод Тернівської Тамари Олексіївни.

Запишіться на консультацію за номером телефону +38 (050) 807 87 24

2023-04-14T10:57:05+00:00
Call Now Button