Молоко і лікування варикозу, чи корисно вживати взагалі?

Материнка як медичний кабінет під керівництвом Терновської Тамари Олексіївни має на меті в процесі надання медичної допомоги, в тому числі і лікування варикозу, популяризувати новітні відкриття, щодо здорового харчування.

УРЯД КАНАДИ РЕКОМЕНДУЄ ГРОМАДЯНАМ РОСЛИННУ ДІЄТУ

В 2019 році Міністерство охорони здоров’я Канади запропонувало нові рекомендації по харчуванню. В останнє ці рекомендації було оновлено в 2007. Вони тоді нічим не відрізнялися від стандартних порад що до споживанню калорій, білків, жирів та вуглеводів.
Тепер канадці підійшли до цього питання серйозно, беручи до уваги всі тенденції здорового харчування. Документ складено на останніх наукових дослідженнях, турботі про навколишнє середовище і психологічному аспекті харчування. Так, виникли рекомендації на шкалт, як “насолоджуватися їжею”, а замість продуктів тваринного походження(молочних продуктів і м’яса)вийшли на перший план овочі і крупи.
Версія«досконалої тарілки»-научний приклад збалансованого харчування. Половину займають овочі та фрукти, четверть – клітковина(цільнозерновий хліб, макарони і крупи),а ще четверть відводиться джерелам білку(в основному рослинного походження: бобові, горіхи і соя). За словами дієтологів, жир в достатній кількості можна отримати з білкових продуктів.
В руководстві немає заборони на молоко та м’со,але не має рекомендацій для їх обов’язкової присутності в раціоні. У відділі про білок їжі відсутні в списку молоко,м’ясо,але враховується рослинні продукти багаті білком. Дієтологи також рекомендують звертати увагу на склад готових продуктових виробів, вживати менше оброблених продуктів та солодощів.
«Дієта на основі рослин – найкраща для вашого здоров’я і здоров’я планети!»- говорить Dr. Garth Davis, дякуючи якому тисячі людей позбавились своїх захворювань.

Підбір відповідної інформації і поширення протягом процесу лікування варикозу методом Терновської Тамари Олексіївни, проводиться в медичному кабінеті “Материнка” в рамках покращення загального стану здоров’я наших пацієнтів. Популярізація основ здорового харчування є одним з пріоритетних напрямків в боротьбі за здорові судини люського організму.

2019-12-24T21:03:39+00:00
Call Now Button