П’явки (гірудотерапія) при серцево-судинних захворюваннях. Дієві рекомендації і лікування в МЦ “Материнка” (м.Кропивницький).

П’явки при серцевосудинних захворюваннях. Практика успішного застосування в МЦ “Материнка”.

Рекомендації і схема лікування надається індивідуально.

В статті нижче розглянуто основні принципи в лікуванні серцево-судинних захворювань медичними п’явками.

Кардіалгічний синдром – один із основних проявів вегетативної дисфункції, так званий біль в серці, почуття тиску, стиснення, парестезії і т. п. в ділянці серця, або в ділянці лівої, а іноді і правої  частини грудної клітини.

Кардіалгії супроводжують ряд клінічних синдромів, вони частіше пов’язані з патологією шийного і грудного відділів хребта, паталогією жовчних шляхів і порушенням гормонального балансу (в основному в клімакторальному періоді).

Зона проставляння п’явок – під 7 шийним хребцем, в середній частині правого і лівого передпліччя, над областю серця у 3 підребер’ї біля краю грудини  і на рівні середини ключиці, міжлопаточна ділянка на рівні 5-6 грудних хребців, в поперековій зоні, в пахової зоні і над лобкової кісткою.

Кількість п’явок – 3-4 на сеанс, а в зоні над 7 шийним хребцем – від 5 до 15. Перші 3-4 процедури проводять через день, потім 4 процедури по 2 рази на тиждень і 2-3 процедури для закріплення ефекту.

Гірудотерапію можна поєднувати з прийомом трав’яного серцевого чаю або настою плодів глоду.

Стенокардія (від грец. Στενός – «вузький, тісний; слабкий» + грец. Καρδία – «серце»), (застаріле грудна жаба (лат. Angina pectoris) – клінічний синдром, що характеризується відчуттям або почуттям дискомфорту за грудиною. З’являється раптово при фізичному навантажені або емоційному стресі, після прийому їжі. Зазвичай іррадіює в область лівого плеча, шиї, нижню щелепу, між лопаток, ліву підлопаточну ділянку і триває не більше 10-15 хв.

Зона проставляння п’явок – над областю серця в 3 і 5 міжребер’ї, в міжлопаточній області на рівні 4 – 5  і 6-го грудних хребців,

У проведені процедур зони треба послідовно чредувати. Кількість пьявок поступово збільшується від 5-х до 10 , а в залежності від інтенсивності болю – до 15. Знімати п’явки потрібно після прояву ознак вільного смоктання, не чекаючи їх самостійного відвалювання. Перші 3-5 процедур проводити щодня для зменшення інтенсивності болю. Далі через день по 3 процедури, і ще 3-4 один раз на тиждень. Курс – 10 процедур. Через 2-4 тижні, при необхідності, повторити курс лікування пявками. Можна поєднувати з прийомів серцевих зборів.

Гіпертонія (грец. ὑπέρ «над, вище» + τόνος «натяг; тон») – синдром підвищення систолічного артеріального тиску (САТ) від 140 мм рт. ст. і вище, і одночасно або самостійно – діастолічного АТ (ДАТ) ≥ 90 мм рт. Порушення регуляції артеріального тиску може відбуватися в результаті нервово-психічного перенапруження, гемодинамічних розладів, внаслідок захворювання нирок, гормонального дисбалансу.

Зони проставляння п’явок: околоушна зона (ззаду від вушної раковини і на область соскоподібного відростка), зона кресця (кресцово-куприкове зчленування, закінчення куприка), під 7 шийним хребцем, зона в середній частині правого і лівого надпліччя, поперекова зона, область проекції печінки і праве підребер’я.

Незважаючи на те, що лікування даної хвороби є свого роду мистецтвом, внаслідок гірудотерапії  завжди вдається полегшити стан хворого, зняти головний біль, поліпшити мозковий кровообіг.

При гіпертонічному кризі використовують до 15 п’явок за сеанс в перших процедурах. Курс лікування 7-10 процедур.

Приставка 1-ої пявки -35 грн (листопад 2022р.)

Медичний центр «Материнка» (спеціалізація – лікування варикозної хвороби безопераційним методом Терновської Тамари Олексіївни).
Повну інформацію щодо:
• Унікальності щадного судиннозберігаючого методу Терновської Т.О. з частковим або повним відновленням роботи клапанів;
• Лікування природніми засобами, в тому числі і гірудотерапією (Лікування п’явками в центрі “Материнка” – Кропивницький);
• Необхідних обстежень;
• Порядку запису;
можете дізнатись на нашому сайті: https://materinka.org/paciientu.html
та за номерами телефонів
+380508078724
+380965345205
з понеділка по п’ятницю з 7:30 до 14:00.
Facebook:
https://www.facebook.com/materinka.org/

Instagram:
https://www.instagram.com/materinka_org/

#флеболог #гіпертонія #стенокардія #варикозстадії #дієта #терновськатамара #materinka #флебологкропивницький
#пявками #гірудотерапія #лікуванняпявками #girudoterapia #piavka #piyavkami #материнка #лікуваннявен #лікуванняжіночиххвороб #терновська #кропивницький #материнкаорг

2022-11-20T10:34:13+00:00
Call Now Button