Пацієнт має їсти перед отриманням процедур по звуженню вен. Гірудотерапія і сучасні альтернативи в лікуванні колінних суглобів. МЦ “Материнка”

Цінуємо кожного, хто з нами проходить процес оздоровлення. В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи проводяться цікаві корисні п’ятихвилинки, отже ділимось:
• Одним з протипоказів до лікування перекисом водню є те, що Ви не їсте за пів години перед процедурами крапельниць. Це може спровокувати симптоми гіпоглікемії, запаморочення і, навіть, втрату свідомості. Будь ласка, прискіпливо ставтесь до виконання рекомендацій лікаря!
• При болях в суглобах, артритах, артрозах використовується метод PRP (Platelet Rich Plasma – Тромбоцитно Збагачена Плазма). Беруть 20 – 100 мл венозної крові, поміщають в центрифугу і виокремлюють тромбоцити. Потім вводять в суглоб, таким чином добиваючись регенерації тканин. Вся процедура займає близько 15 хв., сеанси відбуваються 3 рази на тиждень. Вартість трьох процедур дорівнює півтори тисячі гривень, але суглоби отримують відпочинок від болю. Зараз подібне лікування проводять не скрізь. Свого роду альтернатива гірудотерапії. Хоча одне одне не виключає, втім відмітимо що при приставка медичних п’явок провокує місцеве утворення значної кількості тромбоцитів + від приставки п’явок значний позитивний ефект ми спостерігаємо і на введені ферменти медичної пявки.
Для 😊Уроки мудрості народної та від видатних людей:
• « Утро вечера мудренее», – перекладаємо правильно українською. «На вечірню заваду вранці є розрада»; «Вечір думає, ранок знає»; «З важкою думкою треба переспати»; «Година вранці варта двох ввечері».
– Там, де є життя, є надія (Стівен Хокінг)
– Віра – це те, що рухає енергію і створює успіх, який народжує ще більший успіх (А. Арендс)
– Людина росте до 25 років, а після організм підказує про можливість зростати в ширину.
– Слабкий ніколи не прощає. Прощати – властивість сильного (Махатма Ганді)
– Письменник творить не своїми сивинами, а розумом (Мігель Де Сервантес)
– В наших реаліях доступними ліками насправді є голодування та уринотерапія…
– Не дозволяйте галасу чужих думок перебити Ваш внутрішній голос (С. Джобс)
– Викид ендорфінів після заняття спортом може бути пояснений тим, що організм просто радіє тому, що все це закінчилось.
– Навчитись казати «Ні» – не складно! Якщо Вам запропонують тарілочку корисного овочевого салату, скажіть: «Ні, дайте подвійну порцію!»
Бережіть себе та своє здоров’я!
Щодо лікування варикозу унікальним ЩАДНИМ СУДИННОЗБЕРІГАЮЧИМ методом ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.
Ми раді допомогти покращити стан Вашого здоров’я.
2024-05-29T12:59:59+00:00
Call Now Button