ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ 2020-10-02T14:38:04+00:00

Запитуйте – відповідаємо!

1. Навіщо заповнювати анкету?
• Лікарю потрібна повна інформація про стан Вашого здоров’я.
2. Які потрібно пройти обстеження для лікування варикозу методом Терновської Т.О.?
• УЗД нижніх кінцівок, судин шиї і голови; аналіз крові, аналіз сечі, ЕКГ і т.і. – повний перелік обстежень можна переглянути тут на сайті в розділі «Корисна інформація пацієнту».
3. Скільки часу є дійсними результати обстежень?
• ЕКГ, рентген – з нормальними показниками – 1 рік;УЗД – 6 місяців, решта (крові, сечі і т.д.)- 2 місяці.
4. Які потрібно пройти обстеження для лікування гірудотерапією?
• В усіх випадках – аналіз крові загальний, а потім в залежності від захворювання інші обстеження, конкретно які, Вам скаже лікар на консультації. Наприклад, для лікування варикозу необхідно зробити УЗД нижніх кінцівок, при панкреатиті – УЗД підшлункової залози і т.д.
5. Які потрібно пройти обстеження при потребі долікування варикозу?
• Якщо Ви проходили лікування менше року тому в нашому кабінеті, то обстежень не потрібно робити, але якщо Ви лікувалися більше одного року тому, то потрібно зробити аналіз крові загальний, аналіз сечі загальний і по Нечипоренку, УЗД ніг.
6. Новою поштою надсилати оригінали обстежень чи копії?
• Можна надсилати оригінали або копії обстежень. Обстеження потрібні, щоб виявити, чи немає у Вас протипоказів до лікування.
7. Якщо виявлені тромби, можна пройти лікування Вашим методом?
• В цьому випадку наш метод ми не застосовуємо. Але можна покращити стан, застосовуючи гірудотерапію (п’явки); і через півроку , повторивши УЗД, при відсутності тромбів можна пройти курс лікування методом Терновської Т.О.
8. Якою повинна бути дієта?
• Дієта без солі, цукру, кофеїну, алкоголю. Без суворого дотримання дієти на лікування не беремо.
9. Як довго дотримуватись дієти?
• В кожному окремому випадку терміни індивідуальні, але в більшості випадків – за 1 тиждень до лікування, протягом всього терміну лікування, 1-2 тижні після лікування.
10. Чому потрібно поїсти перед процедурою?
• Щоб хорошо перенести процедуру. Крапельниця прискорює обмінні процеси. Якщо пацієнт не поїв за 30 хвилин до процедури, може бути запаморочення через пониження рівня глюкози в крові.
11. Як проходить процедура?
• Крапельницю вводять в варикозно розширену вену. Процедура безболісна, головний неприємний момент – введення голочки. Через 3-5 процедур може відчуватися місцевий біль по ходу розширеної вени. Це нормально. Дотримання дієти зменшує ці відчуття.
12. А скільки потрібно прийняти процедур?
• Середня тривалість курсу лікування 20 процедур, в деяких випадках вона складає 30,40 чи більше процедур. Все залежить від ступеню варикозу і кількості варикозно розширених ділянок вен, віку, індивідуальної чутливості до лікування. На консультації лікар Вас зорієнтує щодо конкретної кількості необхідних процедур.
13. Скільки коштує лікування?
• На сьогодні для громадян України вартість однієї процедури складає 377,00 грн.
14. Чи можливі рецидиви після пройденого лікування?
• Дотримання рекомендацій лікаря зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу . З досвіду можемо сказати, що 50-60% пацієнтів потребують підлікування. Через півроку- рік- два роки пацієнти приїздять на долікування і підлікування, бо генетичну схильність до варикозу, на жаль, ніхто не в змозі подолати. І якщо показалися ділянки розширених вен, то краще прийняти 1-5 процедур, ніж дотягувати до повного курсу лікування із 20-ти і більше сеансів.
15. Чи бувають ускладення в процесі лікування?
• У людей з патологієї судин шиї і голови (вроджена аномалія судин, т в.ч. дисплазії, наявність атеросклеротичних бляшок) може спостерігатися головокружіння, головний біль, зорові ефекти, які є проявом непереносимості лікування даним методом .
16. Яка побічна дія лікування активним киснем?
• В процесі лікування хворі вени звужуються, що може сприяти виникненню місцевого болю, ущільнення, пігментації. Для зменшення цих проявів в процесі лікування застосовуємо гірудотерапію (п’явки), компреси з медичних препаратів та лікарських рослин. Згодом, після пройденого лікування ущільнення, пігментація поступово зникають.
17. При лікуванні варикозу яке лікування краще : операція, лазер чи склеротерапія?
• На наш погляд, найкращий метод лікування той, який дозволяє зберегти вени та їх функції. На сьогодні найбільш ощадний метод – це метод з застосуванням активного кисню, який використовується у нас.
18. Чи можна пройти лікування Вашим методом вагітній жінці?
• Одним із протипоказів лікування нашим методом є вагітність і лактація.
19. Чи можна лікувати вени на ногах дітям, підліткам?
• Наш метод щадний, нешкідливий і не має вікових обмежень. Успішно проходили лікування 7-ми, 8-ми і 11-тирічні пацієнти.
20. Чи лікуєте варикоз дистанційно? Чи можна пройти лікування активним киснем в іншому місті України?
• Дистанційно варикоз не лікується. На сьогодні право використовувати запатентований метод Терновської Т.О. не було надано жодній приватній особі чи закладу. За неправильне, недбале, безграмотне використання методу іншими особами, що може призвести до серйозних ускладнень, автор методу не несе відповідальності.
21. Чи може пройти лікування варикозу в Вашому кабінеті пенсіонер з високим тиском?
• Високий тиск не є протипоказом для лікування варикозу нашим методом, якщо нормальні показники УЗД судин шиї і голови та ін. обстеження.
22. Лікуванню Вашим методом підлягають хворі на будь-якій ступені варикозного розширення, навіть якщо нога темна, тромбофлебіт і трофічні виразки?
• Якщо немає протипоказів по УЗД та ін. обстеженням, в перспективі ми бачили позитивні зміни, якщо пацієнт переходив на сиру рослинну їжу (60-70% від загальної кількості їжі) і повністю виключав сіль, цукор з меню. В іншому разі, нема сенсу розпочинати лікування в нашому кабінеті.

Про метод

Протипоказання

До відома

Stay in touch

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Терновської Тамари Олексіївни.

Переваги даного способу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:
а) для лікування використовуються гомеопатичні препарати, компреси на травах, лікарський розчин, який включає в тому числі і активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) при застосуванні СПОСОБУ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК не відбувається виключення вени, або її окремої ділянки і зберігається її функція, що особливо важливо для пацієнтів і дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання.
Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.
Спостереження за вилікуваними протягом 14 років показало високу ефективність цього методу. Лікувати вену потрібно, якщо вона дійсно «хвора»:
1. Виступає над рівнем шкіри і звита;
2. Не виступає над рівнем шкіри, але звита;
3. Ознаки УЗО: ретроградний потік крові, неспроможні клапани, вена більшого діаметру, ніж в нормі.
Якщо вена просто видно крізь ніжну шкіру, то її і лікувати взагалі не потрібно.

50 – 60% потребують підліковування,
дотримання рекомендацій зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу.

Основні протипоказання до лікування варикозу методом Терновської Т. О.

1) В анамнезі – кодування від алкоголю та наркоманії.
2) Дисплазія, аномалія розвитку судин шиї і голови.
3) Атеросклероз судин шиї і голови.
4) Онкозахворювання з метастазуванням.
5) Тяжка анемія (гемоглобін менше 100 г/л (недокрів’я)).
6) Гемофілія — вроджене незсідання крові.
7) Неспецифічний виразковий коліт у гострій фазі захворювання.
8) Артеріальний тиск нижче 80 мм рт. ст.
9) Вагітність, годування груддю.
10) Афібриногенемія.
11) Капіляротоксикоз.
12) Тромбоцитопенічна пурпура.
13) ДВЗ-синдром.
14) Бешиха наявна або в анамнезі, так як при лікуванні може бути загострення захворювання у вигляді шкірних проявів або флебіту (внесено 26.07.2016г.).
15) Психічні захворювання.
16) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) за 1 тиждень до лікування.
17) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) безстроково, при наявності трофічних змін в нижніх кінцівках (ліподерматосклероз, пігментація, виразки наявної або в анамнезі).
18) Аритмія.
19) Флебіти, тромбофлебіти.
20) Діаметр розширеної вени 10 мм і більше.
21) Здорові вени.

Методика Терновської Тамари Олексіївни лікування варикозного розширення вен кінцівок за допомогою, в тому числі перекису водню не можлива при спробі заочного вивчення!

На даний момент право використовувати метод Терновської Т. О. не було передано жодній приватній особі або організації.

Всі тонкощі лікування запатентованим методом Терновської Т. О. (Н2О2), відомі лише її автору.

За непрофесійне, дилетантське, безграмотне використання іншими особами даного методу, що може призвести до серйозних ускладнень, автор методу не несе відповідальність.

Незважаючи на уявну простоту, дана процедура вимагає великого досвіду і вміння.

У медичному кабінеті центру «Материнка» Ви будете проходити лікування під керівництвом автора методу.

Call Now Button