ПОСТАНОВКА П’ЯВОК ВДОМА – практичні моменти. МЦ «Материнка»

ПОСТАНОВКА П’ЯВОК ВДОМА – секрети від МЦ «Материнка».

В практиці медичного кабінету «Материнка» широко застосовується гірудотерапія –  ефективний метод лікування цілого ряду захворювань. Але цей метод вимагає спеціальних медичних знань і навиків.

Треба також відмітити, чому люди частіше довіряють приставку п’явок спеціалістам. Тому що буває різного ступеню алергічна реакція, а неправильне непрофесійне застосування гірудотерапії може призвести до специфічних наслідків, а крайній ступінь  індивідуальної алергічної реакції – анафілактичний шок (трапляється рідше ніж на укус оси, пчоли, але це окрема історія).

Відомо, що  в світі існує близько 400 видів п’явок і лише одна – медична  – підходить  до застосування. Ії потрібно придбати лише в сертифікованих центрах. Небезпечно використовувати п’явки  з відкритих водойм.

Після придбання утримувати п’явку потрібно за певних умов.  Посуд повинен бути скляний або глиняний, вода повинна бути відстояною протягом доби (ні в якому випадку не кип’ячена і не колодязна).  Для кожної п’явочки достатньо від 40 до 120 см3 води.

Зберігати при температурі 10-12 градусів. Щодня змінювати воду.  В ідеалі підходить вода після заморожування (правильно відібрана – приготована, на сайті є стаття як робити).

Куди ставити п’явки? Відповідь: в залежності від проблеми. Гірудотерапією лікують  внутрішні хвороби (стенокардію, гіпертонію, бронхіт, гастрит, закрепи і т.д.), післяопераційні ускладнення. Ззастосовують її в гінекології, при ЛОР-захворюваннях і багато інших.                 Потрібно знати точки приставки п’явок. Постановка п’явок не проводиться на:

–         повіки,

–         яєчки чоловіків,

–          над судинами.

Найчастіше в домашніх умовах гірудотерапія застосовується при гострих запаленнях (фурункули, карбункули і т.і.), при забоях, при глаукомі.

Місце для приставки обробляють спиртом. Висушують. П’явочку приставляють в спеціальній колбі (можлива альтернатива, спеціально підготовлений «шприц п’явочний  медичний»). Після «відпадання» п’явки, на місце ранки прикладають тугий валик скатаної стерильної вати, зверху пластирем фіксують, і гідроскопічну прокладку. Кров тече з місця укусу від 8 до 24 годин в нормі. Перев’язку роблять через 12 годин після приставки, з використанням перекису водню.

Наша практична порада: спочатку звертайтесь до фахівців своєї справи – до гірудотерапевтів. Так Ви отримаєте практичний досвід і зможете уточнити максимум питань і моментів в приставці, догляді за ранками. А лише згодом можете практикувати безпечну приставку п’явок вдома.

Будьте здорові!

МЦ “Материнка”

м.Кропивницький

Постановка п’явок.

Продаж і консультування.

+380508078724

www.materinka.org

2021-02-16T10:52:15+00:00
Call Now Button