Потенція і п’явки. Що тут спільного?

Потенція і п`явки

Фраза «лікування імпотенції п’явками» звучить для багатьох чоловіків абсурдно і жахливо. Однак на практиці при багатьох типах фізіологічної еректильної дисфункції гірудотерапія  (вона ж бделотерапія) показує високу ефективність.

Завдяки цілющим властивостям слини, яку п’явка впорскує в місце укусу, відбувається активний вплив на причини  імпотенції, у вигляді:

-зменшення застійних явищ урогенітальної зони;

-запобігання тромбоутворення і явищ варикозу, що сприяють розвитку простатиту;

-зняття запалення простати з відновленням потенції та ліквідацією больового фактора.

Найчастіше еректильна дисфункція розвивається внаслідок уповільнення   кровотоку в малому тазі. Застійні процеси призводять до уповільненого запалення та  звуження просвіту судин (застійний простатит). В усунені цих факторів і полягає   користь п’явок при підвищенні потенції.

При лікуванні застосовуються п’явки виду Hirudo medicinalis. Їх відмітною особливістю є дві смужки з ромбовидних плям, що проходять уздовж спинки. Вирощується даний вид в лабораторних умовах на спеціальних біофабриках. На фабриках дотримуються санітарних норм і особливого режиму годування для посилення активності виділення секрету. Використовувати для процедури диких, виловлених у природних умовах, п’явок марно і небезпечно.

Унікальність Hirudo medicinalis полягає в тому, що в її травному тракті живе бактерія Aeromonas hydrophila, яка знищує надходячі з їжею патогени. Заразитися самої бактерією через укус неможливо. «Фабричні» п’явки стерильні – в їх травній системі міститься виключно Aeromonas. Дикі п’явки інших видів є носіями набагато більшого числа мікроорганізмів.

Процедура триває близько 20-30 хвилин. Тривалість курсу – 5-12 сеансів. Протокол лікування коректується залежно від стану пацієнта.

Чоловіки, які проходили лікування гірудотерапією, відзначають збільшення тривалості статевого акту, підняття загального тонусу організму. За відгуками страждаючих від простатиту – буквально з першого сеансу зменшується відчуття важкості в районі залози. Після курсу терапії пропадає печіння при сечовипусканні, напір струменя сечі (і еякуляту) стає більш інтенсивним.

Пройти курс гірудотерапії при проблемах потенції можна в медичному кабінеті «Материнка», який спеціалізується по безопераційному лікуванню варикозної хвороби.

З усього арсеналу засобів для лікування судинної імпотенції гірудотерапія є найбільш безпечним, ефективним і корисним. Довгостроковий результат у вигляді поліпшення ерекції і оздоровлення кровоносної системи досягається за допомогою цих, у певному сенсі,  простих процедур.

Вартість постановки одної п’явки 35 грн. (Роблять на процедуру від 7 до 15 шт).

Тривалість процедури від 20 хвилин до 1,5 години.

www.materinka.org

Консультація і запис по телефону:

+380508078724

2021-11-20T22:32:29+00:00
Call Now Button