Про цукор за і проти.. Чому в кабінеті “Материнка” цукор не є бажаним?

Відкрийте для себе світ без цукру – залишаючись молодими без зморшок, зайвої ваги, без болі в суглобах та сяючою посмішкою. Ви спитаєте, чому шматочок торта зайвий у вашому раціоні? Тому що на засвоєння цукру витрачається велика кількість кальцію. При вживанні цукру підвищується рівень кислотності у ротовій порожнині і тому швидко розмножуються хвороботворні бактерії – це призводить до руйнування емалі і подальшого карієсу зубів. Кальцій вимивається з кісток, що сприяє виникненню остеопорозу та карієсу .
Цукор, потрапивши в організм, залишається в печінці у вигляді глікогену. У випадку,якщо запаси глікогену вище норми, то він відкладається у вигляді жиру на стегнах та животі.
В рамках лекцій щодо здорового способу життя для покращення самопочуття пацієнтів кабінету “Материнка”, особливо тих, хто проходить лікування варикозу без операції методом Терновської Т.О. поширюємо дану інформацію.
Вживання цукру порушує вироблення еластину та колагену,що негативно впливає на еластичність судин. Для переробки цукру організм витрачає велику кількість вітамінів групи В,які необхідні для процесів травлення та роботи нервової системи.
Дефіцит цього вітаміну в організмі сприяє порушенню передачі нервових імпульсів до будь-якого органу, зокрема до стінки судини( що в подальшому сприяє виникненню варикозу). Треба звернути увагу на те, що цукор негативно впливає на стан нервової системи. Особливо чутлива дитяча нервова система,що проявляється в гіперактивності,зниженні пам’яті,зниженні розумових здібностей.
Ви думаєте, з’ївши плитку шоколаду, не будете голодні? Це помилкове відчуття. При надмірному вживанні продуктів з високим вмістом цукру вільні радикали і сплеск інсуліну заважають роботі нейронів та призводять до хибного відчуття голоду. Ще одна причина помилкового відчуття голоду – різке підвищення, а потім різкий спад рівня глюкози в крові, пов’язаний з гіперінсулінемією.
Всі центри задоволення(солодкого, алкоголю, наркотиків) в головному мозку знаходяться поруч(а вживання цукру мозок сприймає як задоволення) ,що в подальшому може сприяти виникненню алкогольної та наркотичної залежності.
Вживання цукру майбутньою мамою може спровокувати виникнення будь-яких вад розвитку у дитини в тому числі розумових, виникнення різноманітних алергічних діатезів. Сприяє виникненню дитячого цукрового діабету в агресивній формі.
Вживання цукру сприяє виділенню інсуліну,що з часом виснажує функцію підшлункової залози і в результаті цього виникає цукровий діабет. При цукровому діабеті найбільш страждають судини, що може призвести до інсульту,сліпоти,гангрени нижніх кінцівок та їх ампутації. Також виникають порушення в роботі гормональної системи,що сприяє виникненню ожиріння, безпліддя,викиднів.
Вживання цукру викликає розлади травлення та захворювання ШКТ (гастрити,коліти,виразкові хвороби в тому числі хвороба Крона і т.д). Цукор пригнічує імунну систему ,що може спровокувати виникнення онкологічних хвороб, та сприяє розвитку хвороботворної мікрофлори нашого організму,таких як:
– дріжеподібних грибків(різноманітні алергічні реакції)
– стрептококів,стафілококів( висипи на шкірі запального характеру)
– тріхомонади висіваються в ділянках розширених вен і сприяють розвитку варикозу. Також їх знаходять при дослідженнях в злоякісних пухлинах.
-гельмінти, найпростіші такі як лямблії та інші.

Медичний кабінет “Материнка” спеціалізується на лікуванні варикозу без операції методом Терновської Тамари Олексіївни має на меті не лише привести в норму розширенні вени в й поширити інформацію про основи здорового життя для поліпшення загального стану організму.

2020-01-18T20:52:07+00:00
Call Now Button