Про можливості застосування здобутків сироїдення сімї Вікторії Бутенко. +Міфи про молоко, які реально руйнують здоров’я. МЦ “Материнка”

На підсумкових теоретичних заняттях ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

З метою постійного самовдосконалення, вивчаємо курс лекцій, серед яких питання щодо різних оздоровчих систем.

  • Сім’я сироїдів Вікторії Бутенко, яка вилікувалась. Вони виїхали з Радянського Союзу до США і були вражені різноманіттям харчових продуктів.  Придбали чудо техніки – мікрохвильовку. Через певний час члени сім’ї стали страждати на аритмію, водянку, діабет, астму.

Зустріч з адепткою сироїдіння, яка цим вилікувала рак кишківника 4 стадії – змінила все на краше! Її гаслом було: «Тварини не варять собі їжу. МИ ПРИЙШЛИ В ЦЕЙ СВІТ БЕЗ ПЛИТИ!»

В буквальному сенсі вони рознесли вщент свою укомплектовану приладами кухню, викинули на смітник мікрохвильову піч і змінили спосіб харчування, вживали лише сиру рослинну їжу. В першу ж ніч донька перестала кашляти. Згодом було вирішено й інші проблеми, а хворобливі стани зійшли нанівець:

  • В 8-річної доньки припинилися напади бронхіальної астми;
  • В 9-річного сина, якому із-за діабету приписали інсулін, нормалізувався рівень глюкози крові (без інсуліну);
  • В чоловіка нормалізувався серцевий ритм.

Перехід на сироїдіння був важким процесом, але ефективним.

Доповідачка МЦ “Материнка” на наших заняттях готує своїй сім’ї буряк і моркву за корейським рецептом, квашену капусту.

Міфи і реальні факти щодо користі тваринного молока для людини.

  • «Припис лікаря – пити молоко, цю рідину, яка насильно вживається дітьми» (комік Філз).

Історія схожа на минулу – чоловік переїхав жити в Америку, влаштувався в молоковози. Регулярно вживав «фірмений продукт» – молоко. Декілька місяців – почали кришитись зуби, а перестав пити молоко – стан поступово нормалізувався.

Коров’яче молоко багате кальцієм, фосфором, протеїном, але дорослою людиною воно погано засвоюється. Та от для засвоєння кальцію потрібен магній і в даному випадку кальцій відкладається на стінках судин, що веде до тромбоутворень, атеросклеротичних бляшок. Молочні продукти сприяють накопиченню слизу в легенях і бронхах.

В дітей може викликати алергію, астму. Ферменти дитини до 4-х років справляються з розщепленням лактози, а далі з віком такий стан змінюється, що потребує уваги до зміни й раціону.

Як почуєте, що людина п’є молоко, щоб зміцнити зуби – відповідайте їй, що молоко, сири, творог сприяють карієсу, як те доводять останні дослідження.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Інформація щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. можлива за номером: 050 80 78 724.

Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен. Середня тривалість 2 тижня, в день по 2-3 процедури. Курс лікування 11-17 тис.грн (станом на січень 2024 року).

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я. https://materinka.org/

2024-03-18T14:33:17+00:00
Call Now Button