Про варикозну хворобу і життя. Практичні поради і цікаві моменти, які підмічаємо всім колективом МЦ “Материнка”.

На квітневих заняттях    ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

 • Гірудотерапія набула популярності в епоху Відродження. Навіть Відомий художник Ботічеллі  зображував п’явку на своїх полотнах. Зараз же з розвитком науки, теоретичних і практичних знань, з’являються нові сфери застосування цих створінь, наприклад – гірудопластика.
 • Висушена п’явка також допомагає! Її частини перемішують, виробляючи екстракт. При цьому зберігаються   корисні речовини, які сприяють білковому обміну та бактерицидному ефекту. Але будьте уважні – п’явка при сушінні має дуже різкий запах, тому це необхідно проводити в лабораторних умовах!
 • Венозна кров піднімається по всьому організму і потрапляє в праве передсердя, після чого – в легеневі артерії. Тромбофлебіт небезпечний тим, що тромб який відірвався, потрапляє у легені, викликаючи тромбоемболію легеневої артерії . Якщо у Вас виявили такий діагноз – бинтуйте ноги еластичними бинтами, щоб попередити подібні ускладнення.
 • Зараз лікують варикоз  за допомогою таких новітніх методів, як лазеротерапія та склеротерапія, їх застосовують, зазвичай, при середніх випадках тяжкості. Але, як і після хірургічного втручання, нажаль, спостерігаються рецидиви варикозної хвороби. Рецидиви при цих видах лікування трапляються – від 3% через рік, 7-10% через 5 років. При хірургічному втручанні у 11-13% пацієнтів спостерігається рецидив, через 5 років – вже 15%, а далі 40% пацієнтів потребують повторного лікування.

Після склеро- чи лазеротерапії пропонують прийти на повторний огляд через пів року або рік. Як бачимо, поки що наука не досягла «методу лікування назавжди».  В будь-якому разі, якщо ідете на консультацію до флеболога – робіть УЗД нижніх кінцівок, щоб своєчасно визначити чи потребуєте ви повторного медичного втручання. Це може попередити тяжкі наслідки.

 • В лікуванні певних хвороб використовується також розчин перекису водню 15 – 25 та 33%. Такі концентрації послідовно в порядку збільшення  використовують при лікуванні висипів на тілі, екземи та псоріазу, втираючи в уражене місце.
 • Мед і корицю  потрібно вживати правильно, натщесерце. На 1 ст. ложку води додати 1 чайну ложку кориці і меду. Це посилить імунітет та має бактерицидний ефект.
 • Що ж до води?  Наше тіло на 65% складається із води. Вона міститься в м’язах, кістках, тканинах. Вода розчиняє поживні речовини, вимиває з організму шкідливі. При перегріві тілу вона випаровується. Пити потрібно 30 грамів на 1 кілограм тіла людини за 1 годину до прийому їжі або після нього через 3-4 години. Питна вода – джерело життя!
 • Традиційний український віночок насправді містить культурний код прадавнього українського етносу. Кожна деталь у ньому має свій сенс. Різнокольорові стрічки – то не просто прикраса. Світло-жовта стрічка означає Сонце. Коричнева – землю. Зелена – молодість, красу. Блакитна, синя – небо чи вода. Малинова – душевність, щедрість. Червона – символ магії або , інколи, печалі. Жовтогаряча – хліб. Фіолетова – мудрість. Сирота носила голубу стрічку і в даному випадку це означало, що люди мали проявити до неї усіляку турботу та піклування
 • Продовжимо екскурс в історію нашої містобудови. Частина колишньої вулиці Леніна тепер носить назву імені Якова Паученка. Відома Ганна Дмитрян запросила найкреативнішого в ті часи архітектора, щоб збудувати лікарню (Лікарня Св. Анни, де зараз роблять гемодіаліз). Підлоги були устелені паркетом, розміщалися санвузли, була побудована квартира головного лікаря. Ганна Дмитрян поклала 300 карбованців на банківський рахунок для підтримки цієї лікарні. Це значна сума, так як в порівняння за 8 карбованців можна було купити 1 корову.
 • Архітектор Паученко був дядьком професора Осьмьоркіна – він провів архітектурні роботи над фасадом його музею в місті. По останньому слову була побудована й лікарня Гольдберга (3-міська лікарня). Адміністративні приміщення по вулиці Дворцовій теж належать творчому генію архітектора.
 • Важливо щоб у вашому помешканні зберігалась приємна атмосфера і позитивна аура. Адреса нашого МЦ «Материнка» – м.Кропивницький, вул. Гагаріна 9. Дев’ятка, згідно нумерологічних вчень означає різкі зміни і що життя починає грати різними барвами. Ця цифра означає створення нових стосунків і швидке розірвання несприятливих. Діти, які живуть в за такими номерами адрес частіше можуть стати успішними бізнесменами, здатними на ризик. В будь-якому випадку приносьте в свою ауру все добре і хороше, що є в житті і позбувайтесь негативу.
 • Для цього потрібно мати захист. На сайті Ukr.Media в розділі «психологія» наведена коротка інформація щодо нетактовних питань, які ви не маєте вислуховувати:
 1. Коли ти вже влаштуєш особисте життя?

Найчастіше таке питання можна почути від не дуже близьких знайомих, які відразу ж після даного питання починають пропонувати «відмінні» варіанти. Запам’ятайте, що ви

– не повинні виправдовуватися, якщо в цей момент відносини не стоять в пріоритеті;

– вирішенням цього питання не повинні займатися сторонні люди.

 1. Скільки заробляєш?

Обговорення фінансів вкрай неприємне, навіть якщо вам є чим похвалитися. Не потрібно відразу ж викладати всю інформацію про стан свого рахунку. Для людей ця інформація абсолютно марна, крім того, ви дасте стороннім їжу для обговорення в інших колах.

При цьому багато людей маскують нетактовність уявною турботою. Ці питання  не повинні вводити вас в оману — це справжня невихованість, і не відповідати на них ви маєте повне право.

 • Користь звичайного обіймання – це зниження рівню стресу та депресії завдяки виробітку окситоцину.
 • Біблійна мудрість стверджує: «Ніколи не здавайся. Якщо Бог дав тобі випробування, Він знав, що ти його витримаєш!».

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724.

Ми завжди Вам раді допомогти в межах наших можливостей.

2023-04-04T14:05:39+00:00
Call Now Button