Про варикозну сітку і травмуючі методи лікування вен. Спостереження МЦ”Материнка” і профілактика ішемії.

Актуальна інформація про погляди на судинну сітку. Є над чим замислитись і максимально докладати зусиль для профілактики. Корисна інформація із ранкових п’ятихвилинок медичного кабінету «Материнка»:
Хочемо ознайомити з поглядом. Ілюхін Євгеній Аркадійович, кандидат медичних наук, флеболог, написав книгу «Внутривенно – що відбувається з судинами» , де торкнувся теми лікування варикозних сіток (телеангіоектазій) та ретикулярного варикозу. Це питання він (Ілюхін Є.А.) досліджував протягом усієї своєї діяльності по веденню пацієнтів (травмуючими методами лікування, такими як хірургічне видалення вен, склеротерапія, лазеротерапія, радіочастотна абляція вен). Ретикулярний варикоз та телеангіоектазії є дуже поширеними явищами,які, зазвичай, не призводять до ускладнень. В певних випадках на стопі може відкриватись кровотеча. На думку лікаря ці хвороби не є варикозом, скоріше їх варто розглядати, як порушення властивостей шкіри. В своїй лікарській практиці він визначив відсутність будь-яких методів профілактики цього, а також, що усунення варикозних сіток не перешкоджає появі нових.
Також лікар Ілюхін Є.А. визначив, що усунення варикозу (перелічені травмуючі методи) не покращує зовнішній стан варикозних сіток.
______
Повернемось до практики і спостережень в МЦ “Материнка”. Як Ви знаєте, ми лікуємо вени методом Терновської Тамари Олексіївни без операції, шляхом поступового звуження розширених вен.
Дотримання безглютенової, без цукрової, гіпосольової дієти є досить доброю профілактикою варикозу, ретикулярного варикозу, телеангіоектазій.
В медичній практиці МЦ «Материнка» був випадок звернення пацієнта, в якого, згідно обстежень, була неспроможність задньогомілкових клапанів. Після лікування варикозу безопераційним методом Терновської Тамари Олексіївни він зробив УЗД, яке показало нормальне функціонування цих клапанів. Через 4 роки повторне УЗД показало часткове погіршення їх роботи. Вкотре наголошуємо, що варикоз – це хвороба, яку потрібно лікувати все життя, незалежно від обраного методу лікування. Виконуючи рекомендації з профілактики (вживання їжі, яка містить мідь, вправа «велосипед» по 3 хв. щовечора та ін.), можна суттєво зменшити вірогідність рецидивів.
Питання ішемії торкається майже кожного..
Другим серцем людини справедливо можна вважати капілярну систему. Якщо людина спить, в неї задіяні 25-30% капілярів. При малорухомому способі життя капіляри можуть розсмоктуватись, утворюючи «мертві» зони ішемії.
У. Дуглас був сімейним лікарем і своїм пацієнтам рекомендував зранку проводити самомасаж рук, стоп, ділянки шлунку, що давало змогу активувати до 70% всіх капілярів тіла!
Капіляри пробуджує ГОРМОНАЛЬНА ТІБЕТСЬКА ЗАРЯДКА, яку Ви можете знайти в вільному доступі в інтернеті.
Активація капілярів може убезпечити Вас від виникнення ангіни, коли ви їсте морожене. Холод спазмує капіляри, що сприяє проникненню шкідливих мікроорганізмів. Якщо добре розтерти шию – цьому можна запобігти. Дуже проста, але ефективна порада.
Настоянку з трави буркуна лікарського можна приймати по чайній ложці в день для розрідження крові та запобігання утворення тромбів. Також він м’яко заспокоює нервову систему, що необхідно в наш тривожний час стресів і перевтом.
Мудрість видатних людей:
Здоров’я – це коштовність, заради якої варто пожертвувати не тільки певними благами, а й частинкою самого життя. Інакше життя та всі чесноти марніють без здоров’я (Монтель).
Замисліться над такою тезою Броєра:
Життя трагедія для тих, хто відчуває, та комедія, для тих хто думає.
Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!
Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді допомгти, в межах наших можливостей.
2023-06-22T10:49:06+00:00
Call Now Button