Про вестибулопатію. Щорічний контроль свого здоров’я. МЦ “Материнка” проводить консультації стану вен, лікування розширених вен унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О.

Корисна інформація із ранкових п’ятихвилинок медичного кабінету «Материнка»:

  •  Вестибулопатія супроводжується хронічним головокружінням, позивами  до блювотиння. А десциркуляторна енцефалопатія ,  що відбувається в наслідок, як правило, запалення арахноідальних оболонок мозку,  характеризується постійними та нестерпними головними болями. Люди з такими симптомами потребують додаткового розуміння оточуючих, що також потрібно враховувати і в медичній діяльності.
  •  Кожній дорослій людині, щоб слідкувати за станом свого здоров’я та вчасно виявити недугу рекомендовано щороку проходити низку обстежень. В розвинених країнах  подібні добровільні заходи мають назву «check-up» й відіграють корисну роль в превентивній медицині. Це загальні аналізи крові, сечі, тести на ВІЛ і гепатити, ЕКГ, УЗД, огляд гінеколога та уролога, рентгенографія та ін. Умовно поділяється на етапи і резюмуються оглядом сімейного лікаря. Піклуйтесь про своє здоров’я та порадьтеся із власним сімейним лікарем щодо складання правильного та повного «check-up» переліку обстежень.
  •  П’явка може тягнути кров  з глибини від 5 – до 10 см. Якщо п’явка присмоктується до прозорої стінки  склянки – ми можемо бачити її ротову порожнину. А під мікроскопом можна розгледіти  три щелепи.
  •  Фізичні вправи в певному сенсі можуть замінити ліки, а от на заміну фізичним вправам Ви ліків не знайдете! В МЦ «Материнка» пропагуєтьсь здоровий спосіб життя,  в якому рух – є основним елементом. Нашим пацієнтам рекомендовано щовечора по 3 хвилини робити справу «велосипед», лежачи на спині. Це обов’язковий мінімум руху для профілактики проблем з венозним кровотоком.
  •  Уроки мудрості:
  • Відьма відрізняється від феї не лише зовнішніми ознаками (наявність мітли або чарівної палички, світлого чи темного вбрання), а й настроєм.
  • Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії (Е. Рузвельт)
  • Якщо хочеш сказати правду, зроби так, щоб людина посміхнулася, а не щоб викликати в неї бажання вбити (О. Уайлд)
  • Продавець бажає, щоб покупці завжди були голодні,  автомеханік – щоб машини в клієнтів ламалися, і тільки крадій бажає,  щоб люди були багаті.
  • Поліклініка – це місце для прискорених курсів обміну досвідом між хворими (бельгійська журналістка)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Тамари Олексіївни та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді допомогти, в межах наших можливостей.

2023-08-08T12:49:29+00:00
Call Now Button