Про автора 2019-08-01T09:40:10+00:00

Про автора методу – Терновську Тамару Олексіївну

Лікар медичного кабінету центру «Материнка» Терновська Тамара Олексіївна, 1956 р. н. У 1981 році закінчила Київський медичний інститут ім. Богомольця, педіатричний факультет.

Постійно активно вивчала і практикувала нетрадиційні методи лікування (оздоровлення і загартовування за Толкачевим, Івановим, розвантажувально-дієтична терапія за Бобришевим, Шаталовою, голко- рефлексо-терапія Су-Джок, точковий масаж, дихальна гімнастика за Бутейко, Стрельниковою) мала позитивні результати при лікуванні хворих дітей з алергічними захворюваннями, бронхіальною астмою, бронхо-пневмоніями за допомогою гартувань, харчування за Бобришевим.

В 2001 році спеціалізувалася на лікаря загальної практики сімейної медицини. Стали близькими та зрозумілими проблеми із здоров’ям пацієнтів усіх віків, Вважає, що людина може стати ЗДОРОВОЮ за умови, що буде працювати в трьох напрямках:

1) Очищати, загартовувати, тренувати, правильно живити фізичне тіло;
2) Зміцнювати психічне здоров’я. Необхідно навчитися прощати себе і інших, як би не важко це було зробити, бажати собі і іншим лише добра;
3) Постійно підтримувати свій духовний ріст, відчувати себе єдиним з Природою, Всевишнім. Необхідно пам’ятати, що людина – дитина всесвіту, і Творець його постійно підтримує і висвітлює в своїй любові, ким би не була людина, де б він не був, що б він не зробив.

З 1985 року працювала над проблемою безоперационного лікування варикозної хвороби, у зв’язку з тим, що ця проблема (варикоз) виникла у неї особисто. Були випробувані всі відомі методи нетрадиційного лікування (фітотерапія, голодування, голко- рефлексо-терапія, гімнастика, дихання по Бутейко і ін.). Але повного вилікування не спостерігалося.

Через 18 років, тобто в 2003 році, метод безопераційного лікування варикозу, який гарантував повне вилікування, був знайдений. Вона вилікувалася. Близькі, знайомі, колеги по роботі теж отримували зцілення. Спостереження за вилікуваними протягом 7 років показало високу ефективність цього методу.

При ретельному виконанні доступних рекомендацій пацієнтами, відбувається швидке і ефективне лікування від варикозної хвороби.

Метод абсолютно нешкідливий. Метод показаний для лікування варикозної хвороби в будь-якому віці.

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Тернівської Тамари Олексіївни.

Переваги даного способу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:
а) для лікування використовуються гомеопатичні препарати, компреси на травах, лікарський розчин, який включає в тому числі і активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) при застосуванні СПОСОБУ ТЕРНІВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК не відбувається виключення вени, або її окремої ділянки і зберігається її функція, що особливо важливо для пацієнтів і дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання.
Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.

________________________________

Терновська Тамара Олексіївна

1956 року народження (село Осична, район Оратівський, область Вінницька), українка, освіта вища,

Професійна діяльність

Терновська Тамара Олексіївна закінчила Київський медичний

інститут педіатричний факультет в 1981 році.

з 1981 по 1982 рік пройшла інтернатуру на базі дитячої лікарні м. Кіровограда по педіатрії.

з 1982 по 1987 рік працювала в Кіровоградському пологовому будинку№1,

з 1987 по 1993 рік – дільничним лікарем в дитячій міській лікарні «Добруджа»,

з 1993 по 1997 рік – в дитячому садку «Лісова казка»,

з 1998 року – в приватній школі «Ерудит»,

з 2000 року – лікарем загальної практики – сімейної медицини.

З 2009 року працює лікарем загальної практики – сімейної медицини, використовуючи на практиці власний винахід по лікуванню варикозної хвороби безопераційним методом (Патенти на винахід: №46708 від25.12.2009, № 83570 від10.09.2013, №85373 від 11.11.2013, №103987 від 10.12.2013, №108022 від 10.03.2015, №108550 від 12.05.2015 ).

в 1999 році – була присвоєна перша кваліфікаційна категорія лікаря – педіатра,

в 2015 році – вища кваліфікаційна категорія лікаря загальної практики – сімейної медицини.

Відзнаки

1997 рік – Міністерством освіти України була нагороджена Почесною грамотою за значну роботу по попередженню захворюваності дітей Міністерством освіти України була нагороджена Почесною грамотою. (№36328Наказ №617-к від 17.09.97р.)

2004 рік – Управлінням охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації нагороджена Почесною грамотою за високу професійну майстерність.

2006 рік – Кіровоградською районною державною адміністрацією, Кіровоградською районною радою нагороджена Почесною грамотою  за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток охорони здоров’я. (Розпорядження від 15 червня 2006 року № 299-р/48-гр.)

Наукова робота

  1. V Всеукраїнська науково-практична конференція в м.Кіровограді

«Актуальні проблеми оздоровчої фізкультури та валеології в навчальних закладах України», доклад «Бронхіальна астма (Природні методи оздоровлення і зцілення)». 1997р.

  1. На міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми професійного здоров’я

спеціалістів в світлі вимог ХХІ століття», виступила з докладом  «Вплив гіпокситерапії на перебіг гіпертонічної і інших хвороб». 2002 р.

  1. ПАТЕНТИ

СПОСІБ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК

46708 від25.12.2009,

СПОСІБ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ IIV СТАДІЙ

83570 від10.09.2013,

СПОСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЇ НЕСПРОМОЖНИХ КЛАПАНІВ ВЕН ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О

85373 від 11.11.2013,

СПОСІБ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ ДІТЕЙ

103987 від 10.12.2013,

СПОСІБ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЇ НЕСПРОМОЖНИХ КЛАПАНІВ ВЕН

108022 від 10.03.2015,

СПОСІБ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ, УСКЛАДНЕНОЇ ФЛЕБІТОМ, ТРОМБОФЛЕБІТОМ, ЗА ТЕРНОВСЬКОЮ Т.О.

108550 від 12.05.2015

Активно впроваджує в своїй практиці основний принцип ВОЗ
і МОЗ України – профілактичне направлення медицини та природне оздоровлення людей.

В місцевих газетах ( «Народне слово», «З перших уст», «Газета для жінок», «Здоров’я без ліків») були надруковані статті, які допомагають зберегти здоров’я природними методами, а також був цикл виступів по телебаченню

Про метод

Протипоказання

До відома

Stay in touch

При бажанні зберегти наявні венозні судини (так як в організмі людини немає зайвих органів і систем), то лікування розширення вен потрібно проводити щадним зберігаючим судини методом лікування. Таким є запатентований метод Терновської Тамари Олексіївни.

Переваги даного способу лікування в порівнянні з іншими методами наступні:
а) для лікування використовуються гомеопатичні препарати, компреси на травах, лікарський розчин, який включає в тому числі і активний кисень, який в нормі виробляється клітинами імунної системи і не є шкідливим, а навпаки, при його введенні організм в цілому, отримує оздоровчий ефект;
б) при застосуванні СПОСОБУ ТЕРНОВСЬКОЇ Т.О. ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН КІНЦІВОК не відбувається виключення вени, або її окремої ділянки і зберігається її функція, що особливо важливо для пацієнтів і дає можливість застосовувати цей метод без вікових обмежень, а також на початкових стадіях захворювання.
Процедура займає в середньому годину (кількість таких сеансів – залежить від кожного конкретного випадку) і дозволяє негайно повернутися до звичайного життя.
Спостереження за вилікуваними протягом 14 років показало високу ефективність цього методу. Лікувати вену потрібно, якщо вона дійсно «хвора»:
1. Виступає над рівнем шкіри і звита;
2. Не виступає над рівнем шкіри, але звита;
3. Ознаки УЗО: ретроградний потік крові, неспроможні клапани, вена більшого діаметру, ніж в нормі.
Якщо вена просто видно крізь ніжну шкіру, то її і лікувати взагалі не потрібно.

50 – 60% потребують підліковування,
дотримання рекомендацій зменшує ризик рецидиву і поширення варикозу.

Основні протипоказання до лікування варикозу методом Терновської Т. О.

1) В анамнезі – кодування від алкоголю та наркоманії.
2) Дисплазія, аномалія розвитку судин шиї і голови.
3) Атеросклероз судин шиї і голови.
4) Онкозахворювання з метастазуванням.
5) Тяжка анемія (гемоглобін менше 100 г/л (недокрів’я)).
6) Гемофілія — вроджене незсідання крові.
7) Неспецифічний виразковий коліт у гострій фазі захворювання.
8) Артеріальний тиск нижче 80 мм рт. ст.
9) Вагітність, годування груддю.
10) Афібриногенемія.
11) Капіляротоксикоз.
12) Тромбоцитопенічна пурпура.
13) ДВЗ-синдром.
14) Бешиха наявна або в анамнезі, так як при лікуванні може бути загострення захворювання у вигляді шкірних проявів або флебіту (внесено 26.07.2016г.).
15) Психічні захворювання.
16) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) за 1 тиждень до лікування.
17) Недотримання дієти (їжа без солі і цукру) безстроково, при наявності трофічних змін в нижніх кінцівках (ліподерматосклероз, пігментація, виразки наявної або в анамнезі).
18) Аритмія.
19) Флебіти, тромбофлебіти.
20) Діаметр розширеної вени 10 мм і більше.
21) Здорові вени.

Методика Терновської Тамари Олексіївни лікування варикозного розширення вен кінцівок за допомогою, в тому числі перекису водню не можлива при спробі заочного вивчення!

На даний момент право використовувати метод Терновської Т. О. не було передано жодній приватній особі або організації.

Всі тонкощі лікування запатентованим методом Терновської Т. О. (Н2О2), відомі лише її автору.

За непрофесійне, дилетантське, безграмотне використання іншими особами даного методу, що може призвести до серйозних ускладнень, автор методу не несе відповідальність.

Незважаючи на уявну простоту, дана процедура вимагає великого досвіду і вміння.

У медичному кабінеті центру «Материнка» Ви будете проходити лікування під керівництвом автора методу.

Call Now Button