Профілактика ГЛАУКОМИ в МЦ”Материнка”, шляхом приставки медичних п’явок (гірудотерапія).

П’ЯВКИ ПРИ ГЛАУКОМІ

        

Глаукома належить до ряду хвороб очей, які неможливо вилікувати повністю. Вона характеризується постійним або періодичним підвищеним внутрішньоочним тиском ( в зв’язку з розвитком судинних порушень і затрудненим відтоком рідини з камер ока) і вражає у першу чергу зоровий нерв та порушує поля зору.

 Серйозність глаукоми полягає саме в тому, що вона неминуче веде до сліпоти, якщо не втрутитися вчасно. У разі своєчасно розпочатого лікування хвороби збільшується ймовірність того, що процес атрофії нерва буде зупинений.

 

Від глаукоми страждають переважно пацієнти середнього та похилого віку. Її виникнення обумовлено рядом змін в організмі, які є характерними для цього віку. Шийний остеохондроз, знижений кров’яний тиск, а також склеротичні зміни шийних судин можуть стати причиною поганого постачання головного мозку кров’ю, через що порушуються зорові функції, а також порушується метаболізм в тканинах ока та зорового нерва.

При глаукомі у пацієнта бувають сильні головні болі, а також болі в очах. Іноді доводиться видалити око, щоб зняти больові симптоми.

Традиційні  способи лікування глаукоми: медикаментозний, лазерний та мікрохірургічний.

Нетрадиційним  методом лікування хвороби є гірудотерапія.

Цей метод має свої переваги перед іншими. Справа в тому, що п’явка має безліч лікувальних здібностей. Це єдиний живий комплекс, який виявляє спазмолітичну, антигіпоксичну, гіпотензивну, протинабрякову, знеболюючу, протизапальну, антиатеросклеротичну, ліполітичну, імуностимулюючу, бактеріостатичну і бактерицидну дію.

Гірудотрапія при глаукомі покращує тканинний обмін, знижує  набряк тканин і ліквідує судинні розлади, що найкраще  впливає на основні причини цього захворювання. При загостренні хвороби внутрішньоочний тиск знижується вже через 30-45 хвилин після процедури. Гірудотерапію використовують як для лікування захворювання так і для зняття  гострого нападу хвороби. Курс лікування складає близько 11 процедур. Курс лікування обов’язково потрібно повторити через один-два місяці в залежності від динаміки показників внутрішньоочного тиску.

Вартість приставки одної п’явки – 35 грн (станом на грудень 2022 року).

Отже, Вас вітає медичний центр «Материнка» (спеціалізація – лікування варикозної хвороби безопераційним методом Терновської Тамари Олексіївни).
Повну інформацію щодо:

• Лікування/профілактики глаукоми
• Необхідних обстежень
• Порядку запису
• інформації щодо лікування вен унікальним щадним судиннозберігаючим методом з частковим або повним відновленням роботи клапанів вен
можете дізнатись на нашому сайті: https://materinka.org/paciientu.html
та за номерами телефонів
+380508078724
+380965345205
м.Кропивницький, вул.Гагаріна 9
Facebook:
https://www.facebook.com/materinka.org/

Instagram: https://www.instagram.com/materinka_org/

2022-11-28T14:18:46+00:00
Call Now Button