Провакаційне запитання: а чи є дослідження щодо користі цукру, який є в меді, фруктах?

На ранкових теоретичних заняттях ми всім колективом розбирали такі цікаві теми:

  • Шкода чистого (мертвого) цукру, та чому корисні фрукти і мед.  Дуже мало інформації про це в класичних підручниках, але Девід Перлмутер в книзі «Мозок у небезпеці» і Г.С. Шаталова в книзі «Цілюще харчування» приділяють увагу розкриттю цього питання. Мудра природа створила механізм самоперетравлення  в кожній клітині рослини чи тварини.  Механізм самоперетравлення  бере участь і в процесі засвоєння цукру, який міститься в меді та фруктах. Щоб організм зміг засвоїти цукор потрібно залучити мікроелементи, ферменти, ензими. В меді і фруктах їх достатньо та, якщо Ви вживаєте «мертвий» цукор, він забирає ці речовини у Вашого організму і виснажує його.
  • Дуже багато цукру в цукерках. Д. Перлмутер порівнює його дію з уламками скла – це може призвести до сліпоти, проблем серця, хвороби Альцгеймера. З’ївши тістечко, Ви різко збільшите цукор в крові, що призведе до значного виділення гормону інсуліну. Він стимулює ріст клітин, що в дорослої людини, яка вже не росте, може проявитись в онкозахворюваннях. Інсулін підтримує запальні процеси. Понаднормове виділення інсуліну перетворює процеси метаболізму в хаос.
  • Співробітники МЦ «Материнка» усім кабінетом на цьому тижні будуть проходити обстеження та перевірку глікованого гемоглобіну, інсуліну.
  • Зараз «вишневий» період – вишневі маски прибирають пігмент на обличчі.
  • 0.3 мкЗв/г (мікрозівертів на годину) вважається межею нормального радіаційного фону.  На 7.07.23 біля міськвиконкому дозиметр показував 0.1, біля Сільпо 0.25 мкЗв/г.
  • При ризику радіаційних загроз та викидів радіоактивного йоду може змінитися функція щитоподібної залози і виникнути її рак.  Рекомендуємо щовечора мазати йодом п’ятки. Це через шкіру насичує щитоподібну залозу   йодом, що сприяє недопущенню в неї радіоактивного йоду і є простою профілактичною методикою.
  • Мудрість:
  • А раптом Ви вже щасливі, але це проходе безсимптомно?
  • Виберіть справу по душі і вам ніколи в житті не доведеться працювати (Конфуцій)
  • Якщо щось несвіже з’їсте й почалась  діарея – можна прочистити кішківник. А як прочистити мозок при потраплянні туди “грязної” інформації? (психолог Тетяна Чернігівська)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим  методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером: 050 80 78 724. Ми завжди Вам раді.

2023-07-11T09:34:15+00:00
Call Now Button