Рани можна загоїти, правда, потрібна дисципліна і навички.

На допомогу швидкому загоєнню ран – п’явка!

 Ра́на (лат. vulnus, eris n., τραυμα) — наслідок травми з порушенням цілісності покривів, з або без, пошкодження прилеглих тканин.

Яким чином п’явка може прискорити процес загоєння?

Наукові дослідження на даний момент підтверджують цілющу дію гірудину (речовини слини п’явки) на організм людини. Крім гірудину, в слині п’явки міститься більше 100 біологічно активних речовин. Серед таких речовин – це гіалуронідаза та колагеназа.  Гіалуронідаза збільшує проникність тканин, і зокрема стінок капілярів. Вона неначе «відкриває ворота», через які до клітин надходять різні речовини, що вводяться ззовні. Також вона руйнує гіалуронову кислоту сполучної тканини і має здатність до розсмоктування – рубців; – спайок; (які з’являються на місці загоєння травм) .

Колагеназа  руйнує колаген і тому сприяє розсмоктуванню келоїдних рубців  та підвищує загоєння різних ран.

Завдяки своїй протизапальній, бактерицидній дії ( яка визначається бактерією-симбіонтом Bacillus Hirudiensie, що мешкає в кишковому каналі п’явок), і знеболюючому ефекту (секрет п’явки знижує активність брадикініну, стимулюючого біль), гірудотерапія може застосовуватися при лікуванні дуже багатьох патологій, де є біль, запалення, дія патогенних бактерій.

В медичному центрі « Материнка» ви зможете доступно та ефективно пройти курс гірудотерапії. Необхідна кількість сеансів – 10.

         За детальною консультацією телефонуйте: 380508078724

2021-11-20T22:51:06+00:00
Call Now Button