Рекомендації по раціональному харчуванню в медичному кабінеті «Материнка» .

Рекомендації по раціональному харчуванню в медичному кабінеті «Материнка» (спеіалізація – лікування варикозу без операції і поширення знань щодо здорового способу життя).
Це розумне харчування.
1. Під час прийому їжі ми маємо мати добрий настрій .
Слова подяки за приготовану їжу,подану їжу треба казати всім. Процес вживання їжі має бути в спокійній обстановці, не треба відволікатися на інші заняття : читання, перегляд телепередач.
2. Найкращий час для прийому їжі з 12 до 20 годин. Тоді активно виділяються травні соки і ферменти по всьому шлунково-кишковому тракті – це дає можливість організму активно перетравлювати і засвоювати їжу.
3. Харчову грудку жувати треба здоровій людині 40 разів.
З захворюванням шлунково-кишкового тракту 100 разів.
4. Воду пити за 1 годину до прийому їжі і через 3-4 години після, щоб не перешкоджати травлення і засвоюванню їжі, тому,що соки в шлунку розводяться водою, що погіршує процес травлення .
5. Кількість прийомів їжі має бути 1-2 рази на день. У людей з захворюваннями шлунково-кишкового тракту приймати їжу потрібно 4-5 разів на день, дрібними порціями .
6. Варена їжа при попаданні в шлунково-кишковий тракт викликає збільшення лейкоцитів в периферичній крові, що зменшує і виснажує можливість імунної системи боротися з хворобами.
7. Кількість їжі на один прийом має вміщуватись в 2х жменях людини (200-300 мл)
Переїдання перевантажує ШКТ і приводить до порушень його роботи, їжа там починає загнивати, це супроводжується диспепсією і навіть отруєнням їжею.
8. Не рекомендується змішувати вуглеводи з білками, а отже вживати зелень можна із білками, вуглеводами.
9. Вживання молока негативно позначається на стані здоров’я дорослої людини, бо молоко є призначеним харчуванням для немовлят. У дорослої людини відсутні ферменти для перетравлювання білка казеїну, що є в молоці і це може призвести в кінцевому результаті до таких захворювань , як мігрень, закреп, рак, катаракта, хронічна втома, алергії, шлунково-кишкові кровотечі , аутизм, діабет 1 типу, ішемічна хвороба серця, хвороби суглобів.
Вживання м’яса , теж недоцільно ,бо організм пересичується трупними ядами : кадаверін, нейтрін,які негативно впливають на тіло людини. У південних народів (по Атерову) є такий вид катування:харчування одним м’ясом і через 2 тижні тіло людини починає розкладатися і людина помирає.
10. 30% людей на планеті мають непереносимість до глютену, що приводить у них до таких хвороб і аутоімунних розладів:
• Тиреоїдит
• Бронхіт
• Шизофренія
• Алкоголізм
11. Нейрогенез це утворювання нейронів у дорослої людини. Утворюють вони із стовбурових клітин протягом усього життя. Для покращення нейрогенезу потрібно знизити калорії до 20-30%,потрібно короткочасне голодування (починати з посту).

Отже, надбання нових знань.
Стимулює нейрогенез:
• Флавоноїди (гіркий шоколад,чорниця,омега з жирні кислоти (морська риба,товстолобик).
• Темні сорти вишень і черешень,виноград темних сортів.
• Хрустка їжа.
• Приємні умови.

Погіршення нейрогенезу викликають:
• Насичені жири,
• Алкоголь,
• Куріння
• переїдання
• Варена,жарена,копчена їжа,та дуже жирна.
Бажаємо раціонального харчування, виваженого підходу до цього життєво необхідного процесу,- допомогає шанувальникам роботи центру “Материнка” максимально покращити стан свого здоров’я.

2020-01-26T20:00:08+00:00
Call Now Button