Резерви нашого організму аналізували на заняттях МЦ “Материнка”. Особливості лікування вен без операції методом Терновської Т.О.(шляхом поступовог звуження).

В медичному кабінеті «Материнка» перед початком роботи проводяться цікаві п’ятихвилинки:

 •     Книга 1990 р. Н.А. Агаджаняна і А.Ю. Каткова – «Резерви нашого організму». Відповідно неї, згубно діють на організм: переїдання, шкідливі звички, гіподинамія, знижене чи відсутнє загартування тіла. Торкнемося декількох рядків.
 • Так, медикаментозне лікування необхідне, але не є панацеєю.  В медичній сфері проводились наступні цікаві експерименти. 100 років назад  розділили 2 групи хворих, які лікувались медикаментами і які нічого не робили. Процент одужання був однаковий. А в Каліфорнії під час страйку лікарів знизилась смертність від хвороб.  Це стало причиною для жартів на тему «необхідності достатнього здоров’я, щоб лікуватись» і поводом для думок щодо власних ресурсів тіла.
 • Один з мудреців передбачив, що в майбутньому хвороби будуть ознакою збоченого способу життя,  безкультур’я, браку знань. І тому хворіти буде соромно, так як буде вважатись, що людина не дотримується здорового способу життя. Лікар Мудров М.Я.  казав, що хвороби легше попередити, ніж лікувати.  Платон назвав рух цілющою частиною медицини, а Плутарх –  скарбницею життя.
 •  Але рух має бути доповнено позитивними емоціями, бо інколи одне з них може допомогти іншому в забезпечені здоров’я людини. При русі відкриваються сплячі капіляри (в спокої на 1 кв.мм відкриті 80 капілярів, а при фізичному навантаженні – 2500)  , тому, напр., китайці рекомендують робити регулярні вправи до появи поту. Рух при вагітності сприятиме більшому надходженню крові до плоду, і тому дитина отримує більше харчових речовин. 
 •   Амосов сказав, що у нас є 10-кратний запас міцності організму! Тривалість життя органів тіла набагато довше, ніж саме життя!
 • Павлов перев’язував піддослідній собаці  воротну вену, яка доставляє в печінку кров для очищення. Від цього собаки, що пройшли подібний дослід, ставали дратівливими і розлюченими . Але інстинктивно вони згодом відмовились від м’яса – собаки ставали спокійними, бо їх кров знову стала чистою. Організми тварин відчули, що їх перестали травити! А от в 1898 р. 8 вегетаріанців і 14 м’ясовживачів  приймали участь в спортивній ходьбі на 112 км. Всі 8 вегетаріанців перетнули фінішну смугу і лише один обожнювач м’ясних страв зміг пройти всю відстань. Інші 13 – вибули. Згадаємо й римських легіонерів найуспішнішої тогочасної армії світу – вони в більшості були вегетаріанцями! Міф про те, що м’ясо дає витривалість розвінчує сама історія людства.
 • Їжею майбутнього буде грецький горіх, вважають деякі дослідники. Білки, жири, вуглеводи в ньому містяться в ідеальній пропорції!
 • Екзогенне харчування – це коли їжа потрапляє в організм ззовні, а ендрогенне – коли при голодуванні організм починає перетравлювати власні запаси. Якщо Ви трошки чогось з’їсте при голодуванні – організм не зможе переключитись на ендрогенний режим харчування, що може спровокувати дистрофію.
 • Звичайно маючи спеціалізацію –лікування вен без операції методом Терновської Т.О., що ми проводили порівняльний аналіз існуючих методів лікування вен в світі.
 • Лікарями визнається такий ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ВАРИКОЗІ. Спочатку спеціальна дієта, бинтування ніг,  потім прийом таблеток. Потім можна застосувати склеротерапію. Потім лазер і хірургічне видалення вен. А вже на наступних етапах появи варикозу – шунтування вен. Це новий метод і застосовується, коли інші не підходять до того чи іншого випадку. Та це не панацея, бо вже через 5 років може початись оклюзія у 70% , і то, якщо для шунтування використовувався матеріал власних вен. А якщо полімери – то й 90%. Також при шунтуванні рекомендовано робити огляд кожні 3-6 місяців.

Краще обрати  лікування в МЦ «Материнка» (звуження розширених вен методом Терновської Т.О. з повною/частковою відновою роботи клапанів вен), ніж склеро- чи лазеротерапію, чи хірургічне, після яких вени виключаються із кровоносної системи організму.

 • Метод Терновської Т.О. вдосконалюється протягом багаторічної практики (з 2003 року, запатентований в 2009 році) ефективного застосування і містить в собі увесь обсяг теоретичних і практичних знань, необхідних для безпечного і якісного проведення лікувальних процедур.
 • Щодо вартості-оплата проходить в відповідності до кількості розширених участків розширених вен (середня тривалість 2 тижня, по 2-3 процедури в день 10-15 тис.грн , станом на листопад 2023 року).
 • Уроки мудрості народної та від видатних людей (для адекватного сприйняття дійсності і посмішки):
 • Найбільша розкіш – спокій душі (Х. Вальпала)
 • Перебувай серед тих, чия присутність допомагає тобі розвивати досконалі якості. Залиш тих, через кого посилюються твої недоліки. Не досліджуй чужі слабкості, а займайся своїми. Не прив’язуйся ні до чого, тому що прихильність – джерело несвободи. Доки не заспокоїш свій розум, не зможеш пережити щастя (Падмасамбхава)
 • Найбільша краса в простоті (Платон)
 • Хто не боїться жалюгідних помилок, може досягти будь-яких успіхів (Кенеді)
 • Скажіть, Шаріков, чого ви радієте? А того, бо розумію, що завтра буде погано, після завтра може іще гірше і так далі. То чого тоді хвилюватись сьогодні?
 • Нехай Ваша посмішка змінює світ, а не світ вашу посмішку (Уілл Сміт)
 • Вчителю, я вже 3-й раз підряд народжуюсь в Україні! – А чому ти дивуєшся , сину мій, коли за два життя не зміг опанувати мову? Не «підряд», а «поспіль».
 • Потрібно завжди бути самим собою, але в межах правил етикету і кримінального кодексу
 • Якщо вам погано з самим собою – Ви в поганій компанії
 • Самий великий привілей, котрий надається людині, – бути причиною добрих змін в чиємусь житті.
 • Життя не задача, яку потрібно вирішити, а реальність, яку треба прийняти (Дж. Кемпбелл)
 • Оптиміст не відчує негативу, песиміст знайде на що поскаржитись й за позитивних змін.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!
Довідка щодо лікування варикозу унікальним щадним судиннозберігаючим методом Терновської Т.О. та рекомендацій можлива за номером: 050 80 78 724.
Щодо вартості звуження розширених вен оплата проходить в відповідності до кількості участків розширених вен (середня тривалість 2 тижня, по 2-3 процедури в день 10-15 тис.грн , станом на листопад 2023 року).
Метод Терновської Т.О. вдосконалюється протягом багаторічної практики (з 2003 року, запатентований в 2009 році) ефективного застосування і містить в собі увесь обсяг теоретичних і практичних знань, необхідних для безпечного і якісного проведення лікувальних процедур.

Ми готові допомогти Вам покращити стан здоров’я.

#материнка #вени #варикоз #судоминіг #варикознахвороба #самолікуваннявен #лікуваннязапалення #попередженняварикозу #самолікуванняварикозу #судоми #сироїдення #кропивницький #здоровийспосібжиття #лікуваннявенбезоперації #терновська #лікуваннявен #медичнийцентркропивницький #флебологкропивницький #терновськатамара #звуженнявен

2023-11-20T16:25:01+00:00
Call Now Button