Рубрика “Життя зсередини” про новини в березні міста Кропивницький, МЦ “Материнка”, важливі моменти лікування без операції вен методом Терновської Т.О.

На березневих заняттях ми розбирали таку цікаву інформацію:

  • Алергія – здебільшого психосоматичне захворювання. Існує показовий випадок, коли конюх на фермі після багатьох років праці отримав напади бронхіальної астми, які провокував запах коня. Але ж, коли він випадково бачив коня по телебаченню – в нього часто виникав такий же напад. Схожий механізм реагування організму людини може бути  на ліки при тому чи іншому лікуванні.  Працівники МЦ «Материнка» зважають на це при веденні пацієнтів, роблячи відповідні позначки в історії хвороби.
  • Є дуже добре проілюстрований художній приклад вказаної симптоматики в корейському фільмі «Я не робот». По сюжету у хлопця виник подібний симптом при близькому спілкуванні з людьми. Йому створили дорогого людиноподібного робота-дівчинну і це мало успіх. Одного разу робот зламався і, щоб не витрачати великі кошти на ремонт, таємно попросили живу дівчину зіграти робота, ввівши хлопця в оману. За період їх спілкування жодних алергічних нападів не спостерігалось, та варто було зізнатись їй, що вона людина – його одразу ж забрали в реанімацію з проявами алергічної реакції. Заспокоїмо глядача – фільм з щасливим кінцем. Зауважимо, що це фантастичне кіно і показані наслідки є гіперболізованими, але ця історія буде корисна нам в якості схематичної ілюстрації можливих психосоматичних процесів при лікуванні хвороб.
  • Тим, хто проходить лікування корисно знати, що введений в організм низькоконцентрованний розчин перекису водню посилює обмін речовин. Щоб уникнути гіпоглікемії потрібно добре  поїсти перед процедурою та обов’язково вжити мед. Цукор заборонено, а стевія не є повноцінним замінником – вона лише «підсоложує» рецептори язика, подразнюючи їх і не більше того. Будь ласка, вживайте мед перед нашими процедурами та беріть чай з медом із собою.
  • Новини щодо ковід-19. Знайомі нашої співробітниці із Австрії розповіли їй по телефону, що з 1 березня у них в маршрутних таксі скасували обов’язкове носіння медичної маски. Раніше за подібне правопорушення сплачувався штраф 50 евро. Світ оговтується після епідемії, але ще трапляються її випадки – будьте обережні щодо безпеки власного здоров’я.
  • Цікаве про п’явки. Вони появляються на світ із яєць. Мають очі трикутної форми. Найбільша 18-дюймова п’явка – гігантська амазонська. Хоча, згідно сонника, п’явка у вісні, яка прикріпилась до тіла, вважається містиками віщуванням хвороби, але в реальному житті та згідно офіційній медичній практиці напроти відмічається користь постановки п’явок при головних болях, мігренях, головокружінні, безсонні. Процедури гірудотерапії та омолоджуючі крапельниці перекису водню Ви можете отримати в МЦ «Материнка».
  • Користь перекису водню. В певних пропорціях ця речовина виробляється нашим організмом. Вона насичує тканини киснем, бере участь в утилізації жирів та відпрацьованих білків. Розклад перекису на кисень та воду відіграє важливу роль в підтримці терморегуляції тіла. Останні дослідження показали, що перекис водню сприяє доставці кальцію до головного мозку людини.
  • За ініціативою Голованівської громади Кіровоградської області – заборонено продаж штучних квітів та вінків. Це прогресивний крок до поступового виведення пластику з обороту на місцевому рівні. Але кожен з нас самостійно може подбати про природу. Бережіть довкілля!
  • Непроста політична обстановка стала причиною державної ініціативи щодо піднесення гідності та національної ідентичності українського народу. Перш за все це торкнулось питання зміни назв. 09.02.23 р. депутати погодили перейменування ще 35 міських вулиць та провулків. Цікаво, що тепер це супроводжується аргументованими короткими поясненнями, чому вулиця отримала саме цю нову назву. З ними можна ознайомитись в офіційних інтернет-джерелах міста Кропивницький, але розглянемо декілька прикладів.
  • Декабристи прагнули встановити конституційний устрій в Російській імперії, роблячи, безумовно, корисну справу. Але Україна  – є незалежною державою і в нас є свої видатні особистості. Тому провулок Декабристів став провулком Андрія Ліпатова – українського художника, який з 1966 р. мешкав у тодішньому Кіровограді.
  • Вул. Комарова названа в честь льотчика-космонавта СРСР, який жодного стосунку до міста не має. Перейменовано в вул. Любомира Гузара – українського релігійного діяча. Варто додати, що в певних випадках раніше, називаючи вулиці, автори керувалися логікою на кшталт того, що багато відомих осіб із Росії (напр. Ломоносов) навчалися в Києво-Могилянській академії.  Це вони пов’язували із нашою країною але логічний висновок тут лише один – академія була в ті часи найпрестижнішим навчальним закладом в Російській імперії, що в позитивному сенсі характеризує  саме місце, де виш був розташований.
  • Також в 22.06.2022 р.  у Кропивницькому затвердили єдині стандарти для адресних табличок. Приватні установи та власники будинків можуть встановити їх за власні кошти, а для малозабезпечених у міськраді обіцяють надати фінансові джерела. Таблички мають бути синього кольору з білим шрифтом українською мовою та з транслітерацією латинськими літерами. Повна інформація щодо вимог – на сайті міськради.
  • На минулих заняттях розбирали деонтологічні категорії, узагальнені для медичних працівників. Це, нагадаємо: обов’язок, честь, гідність, сумління, щастя. Приведемо цитати відомих людей які стосуються безпосередньо сумління:
  • Необхідно, щоб лікар зберігав руки чистими, а совість незаплямованою (Гіппократ)
  • Совість – тисяча свідків (Квінтіліан)
  • Чисте сумління ні брехні не боїться, ні чуток, ні пліток (Овідій)
  • Чисте сумління є постійне свято (Сенека Луцій Анней (Молодший)
  • Совість – це правильний суд доброї людини  (Арістотель)
  • Спокійне сумління важливіше, ніж усі пересуди (Цицерон Марк Туллій)
  • Будь господарем своєї волі та слугою своєї совісті (Коко Шанель)
  • Чисте сумління – найкраща  подушка  (Генрік Ібсен)

Цікавими будуть приведені нижче  цитати,  які, не дивлячись на двояке їх трактування,   все ж  підкреслюють  зміст поняття  сумління. Потрібно зрозуміти площину мислення, в якій вони виражені та певний іронічний погляд:

-Ніколи не дозволяйте моралі утримувати вас від правильних вчинків  (Айзек Азімов)

-Совість зазвичай мучить не тих, хто винний  ( Еріх Марія Ремарк)

-Порядну людину можна легко впізнати по тому,  як незграбно вона робить підлості (Михайло Жванецький)

-Хороші друзі, гарні книги та спляче сумління – ось ідеальне життя (Марк Твен)

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу унікальним щадним зберігаючим судини методом Терновської Т.О.

та рекомендацій дізнавайтесь за номером:

050 80 78 724.

Ми завжди раді бути причетними до позитивних змін в Вашому житті.

2023-03-04T18:48:19+00:00
Call Now Button