Руйнівний вплив при вживанні таких харчових продуктів, як цукор, м’ясо, хліб, молоко.

Деякі відкриття в сучасній медицині досить важко сприйняти середньостатистичній людині. Дослідимо наші переконання в темі здорового харчування. М’ясо, цукор, молоко, глютен – невже такі важливі компоненти в харчуванні?

На заняттях в четвер ми всім колективом розбирали цікаві теми:

 • Продовжуємо розгляд питання раціонального харчування. Професор Батечко С.А. у своїх дослідженнях прийшов до висновку, що організм людини зазнає руйнівного впливу при вживанні таких харчових продуктів, як цукор, м’ясо, хліб, молоко. М’ясо містить трупну отруту, яка через дві години утворюється в ньому. Трупна отрута у м’ясі може діяти як канцероген. При його вживанні можна відчути підняття настрою, всплеску енергії під дією адреналіну, який зростає в організмі тварини при забою. Тривалими наслідками потрапляння адреналіну в організм може бути тривожність, збудливість, гіпертонічна хвороба.
 • Раніше порося годували півтори роки, а зараз все відбувається по прискореній процедурі в 3-4 місяці, завдяки додавання в раціон тварини гормонів росту. При вживанні м’яса цей гормон впливає і на організм людини. Дитина, наприклад, може вирости високою, натомість її серцево-судинна система та м’язи не будуть достатньо розвинені.  Наслідком може бути викривлення хребта.  У дорослих може спостерігатись акромегалія – непропорційне збільшення окремих ділянок тіла (кінцівок, щелепи, ніг).
 • М’ясо також небезпечно наявністю гельмінтів. Трихінельоз – хвороба, при якій трихінели осідають в м’язах, викликаючи, до прикладу, біль в нижніх кінцівках. Інші захворювання – цистицеркоз, ехінококоз можуть уражати мозок, очі! Навіть при сучасних методах обробки м’ясопродуктів, існують сумніви у повній стерильності.
 • Тваринні жири можуть викликати атеросклероз судин нижніх кінцівок (гангрена), судин голови (інсульт), серця (інфаркт).
 • Додавання антибіотиків в м’ясо та молоко може призвести до дисбактеріозу при постійному вживанні цих продуктів. Цю хворобу зазвичай можуть лікувати протягом багатьох років, не завжди з найкращим результатом.
 • Як казали на минулих заняттях, молоко розраховано для немовлят. До того ж не будь-яке, а лише материнське молоко! Якщо дитині, яка страждає на бронхіальну астму, не давати хліб та молоко – вона може одужати протягом двох місяців. Чужорідний білок,  який також міститься і в кисломолочних продуктах, сирах є алергеном, призводить до неадекватного реагування імунної системи і поступової її руйнування.
 • Хліб містить глютен, який руйнує організм. Коли була війна, хліб в деякі країни не завозився і були зафіксовані статистичні випадки значного зниження рівня смертності від целіакії (непереносимості глютену).
 • Отримати достатню кількість білків можна при вживанні гороху, квасолі, чечевиці, горіхах, гарбузовому та соняшниковому насінні. Парадоксально, що також корисний білок в пророщеній пшениці – в ній руйнується глютен при проростанні.
 • Ангіогінез – процес утворення нових судин в організмі. Він має бути у нормі, бо якщо судин утворюється більше за потрібне, може виникнути хвороба Альцгеймера, рак. Ракові клітини при нормальному ангіогенезі розсмоктуються. При недостатньому утворенні судин можуть виникнути проблеми кровоносної системи, такі як трофічні виразки і ін.
 • Зараз впроваджують методики лікування онкозахворювань першої стадії, впливаючи на процес утворення нових судин. Але в якості профілактики на ангіогенез можна впливати раціональним харчуванням, вживаючи корисні продукти – яблука, чорницю, помідор, корінь імбиру, часник, капусту, мед, оливкову олію, червоний виноград, полуницю.
 • В Україну окрім вакцин доставлена партія нових таблеток проти ковід-19.
 • Варто згадати притчу про помираючого мудреця. До нього прийшли за останньою порадою, яку б він дав у житті і він дав таку пораду – бути як язик. Скільки в роті зубів, і що з ними сталося за довгі роки життя? А язик перебуває в однаковому стані з моменту народження, тому що завжди в русі, гнучкий та живий. Він ніколи не був твердий, як зуби, а був завжди м’яким і пристосовувався. Будьте як язик в своєму житті, гнучкі, розумно підходьте до створення свого життя,  раціонально харчуйтеся, виконуйте корисні поради.

Бережіть себе та своє здоров’я, підтримуйте один одного. Миру нам!

Щодо лікування варикозу без операції щадним методом Терновської Т.О. та рекомендацій дізнавайтесь за номером:

050 80 78 724

(Пн-Пт, 8:00-14:30).

Ми завжди раді допомогти Вам досягти бажаного, в оздоровленні свого тіла.

МЦ «Материнка»

https://materinka.org/

#КорисноМатеринка, #материнка, #варикозбезоперації, #лікуванняварикозу, #хребет, #остеопороз, #харчування, #варикоз, #віспа, #біль, #вени, #безоперації, #материнкатерновська, #терновська, #ternovska, #materinkaternovska, #Кропивницкий, #materinkaorg

/Підібрали актуальний матеріал працівники медичного кабінету Tamara Ternovska. Адміністратор Павло Сергійович, зробив короткий огляд./

2022-10-10T14:16:37+00:00
Call Now Button